Martin Kolařík: Dárcovská výzva pro projekt Skauti až na půdu!

Skauti až na půdu - realizační dokumentace

vybíráme od 16.5.2019
36 000 Kč
vybráno 103 % z 35 000 Kč

přispělo

18 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Plánovaný projekt se díky úspěsné žádosti o investiční dotace může rozjet a prvním krokem je Dokumentace pro realizaci stavby. Na tu chceme vybrat 40 000 Kč, ale díky Skautské nadaci Jaroslava Foglara nám stačí jen 35 000 Kč, protože pokud je vybereme do 31. 10. 2019, nadace nám přidá dalších 5 000 Kč.


Potvrzení o přijetí daru bude zasláno na váš e-mail v druhé polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob. 

Za vaši pomoc děkuji,
Martin Kolařík - Smurf
vedoucí střediska 
Skautská nadace Jaroslava Foglara
Skautské středisko Járy Kaštila Prostějov připravuje rekonstrukci střechy s půdou na nový prostor pro akce celého střediska. Drobné opravy střešní krytiny přestávají stačit a tak je nejvyšší čas připravit její kompletní rekonstrukci. Tím nastane příležitost přebudovat jen částečně využívanou půdu klubovny na nový užitný prostor. Podporou tohoto projektu nám pomůžete dát dohromady počáteční kapitál. Děkujeme!
Budova, ve které se nachází klubovna našeho střediska pochází z počátku minulého století. Zda byla za tu dobu rekonstruována střecha nám není známo a její stav svědčí o tom, že jestli ano, tak velmi dávno. Cílem tohoto projektu je tedy opravit tuto starou střechu dříve než nastane havarijní stav, protože drobné opravy již přestávají stačit. Při rekonstrukci střechy se naskytne prostor pro přestavbu půdy.

Pokud do konce října dosáhneme částku 116 400 Kč, přidá nám Skautská nadace dalších 5 000 Kč.Přestavbou se získá nový prostor pro pořádání schůzek celých oddílů, případně i střediska. Nová „společenská” místnost bude mít rozměr 4,6 x 8,1m, využitím nové boční místnosti se prostor ještě více zvětší.
Součásti plánu je i zachování skladovací funkce půdy, kdy bude pro tyto účely ponechána cca 1/3 plochy, která bude účelněji uzpůsobena k ukládání táborového materiálu vhodným rozmístěním regálového systému. Velká „společenská” místnost pak může po táborech plnit i funkci místnosti pro údržbu tee-pee (šití, sušení, čištění, ...).Potvrzení o přijetí daru přes darujme.cz bude zasláno na váš e-mail v polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.
Mnoho zdaru při dokončení projektu!
Petr a Milada Sokolovi
1 000 Kč
Ať se Vám to podaří!
Milada Sokolová
1 000 Kč
Ať se podaří vše dotáhnout do zdárného konce. :-)
Václav Rozkošný
1 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Skautská nadace Jaroslava Foglara, projekt: Skauti až na půdu!