časopis Přítomnost: Dárcovská výzva pro projekt Podpořte nás

Pomozte nám podpořit tvorbu mladých umělců

vybíráme od 16.4.2019
1 000 Kč
vybráno 8 % z 12 000 Kč

přispěl

1 člověk
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Klub Provokace má za cíl podporovat chuť se vzdělávat, informovat, diskutovat a především podpořit tvorbu mladých lidí.
V rámci čtenářů časopisu Přítomnost a stále se rozrůstající cílové skupiny, jsme diskusní klub cílili především na mládež. Diskusní klub Provokace podporuje sebevyjádření, stejně jako časopis Přítomnost. Má za cíl podporovat chuť se vzdělávat, informovat, diskutovat a především podpořit tvorbu mladých lidí. Pořádané přednášky na kulturní a politická téma mají zapojit lidi do aktuálních témat ve světě a dozvědět se tak jejich upřímný názor. Vystavujeme díla mladých začínajících umělců, dáváme jim tak prostor se zviditelnit, mít první výstavu svých děl a získat případné kontakty do života.

Přínosem akce je možnost jít do diskuse a vyjádřit se. Přestat vnímat pouze názory z médií, ale též mít možnost oponovat či souhlasit s názory přednášejících. Dále akce nabízí možnost zúčastnit se vernisáže uměleckých děl, a to ve formě jak hosta, tak vystavovatele.

Název Provokace vyjadřuje naše přesvědčení říkat věci nezaobaleně, bez příkras, zkrátka taková jaká jsou. Ukryté slovo OVCE má význam v kontextu našeho sloganu a to: „Jsme kontroverzní, a proto nejsme prOVokaCE!“ V rámci akcí vytváříme provokativní grafický vzhled. Rozlišujeme grafiku od fotografií, necháváme fotografie v jednoduchém černobílém provedení, kde hlavní viditelnou složkou jsou osvětlené výrazy a emoce ve tvářích lidí.
Nadační fond M. J. Stránského
Přítomnost je nezávislý, neziskový časopis, který potřebuje Vaši pomoc, aby se mohl dál rozvíjet. Vašeho finančního příspěvku si velice vážíme! Zachovejte nám přízeň.
Přítomnost je nezávislý, neziskový časopis, který potřebuje Vaši pomoc, aby se mohl dál rozvíjet. Vašeho finančního příspěvku si velice vážíme! Zachovejte nám přízeň.
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond M. J. Stránského, projekt: Podpořte nás