Martina Grygarová: Dárcovská výzva pro projekt Podpořte Mamma HELP

Každý krok, nejen ten běžecký, může pomoct!

vybíráme od 23.5.2018
1 377 Kč
vybráno 28 % z 5 000 Kč

přispěli

4 lidé
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Ahoj,
v sobotu 23. 6. poběžím půlmaratón v Olomouci. Běhám již druhým rokem a každým svým závodem se snažím pomáhat. Mám již také zkušenost jakožto vodička nevidomé běžkyně.
Tentokrát bych chtěla podpořit svým během všechny dívky a ženy, které bojují s onkologickým onemocněním prsu a neziskovou organizaci Mamma HELP, která právě těmto pacientkám pomáhá. Uvědomuji si, jak obtížné v mnoha ohledech toto  onemocnění je pro ženy, neboť i v rodině máme tuto diagnózu a jak moc pomáhá přítomnost a podpora rodiny a blízkých. 
Pojďme, prosím, společně podpořit všechny, kterých se tato nemoc dotýká a činnost organizace Mamma HELP. Předem velmi děkuji za každou pomoc.
 
Částka, která se mi podaří prostřednictvím této výzvy vybrat, bude použita na bezplatné individuální poradenství pro ženy s rakovinou prsu.


Běh se stal nedílnou součástí mého života, dal mi spoustu zážitků a příležitost poznat fajn lidi a hlavně dal inspiraci, jak si běh nejen užít, ale třeba právě někomu pomoct.       
Mamma HELP, z. s.
Již od roku 1999 pomáháme ženám - pacientkám s rakovinou prsu a jejich blízkým. Provozujeme síť 8 denně dostupných Mamma HELP center (v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Přerově, Olomouci, Zlíně a Hradci Králové), kde samy vyléčené a proškolené pacientky v roli terapeutek v příjemném a bezpečném prostředí poskytují individuální bezplatné poradenství a psychoterapeutickou pomoc. Mamma HELP se také intenzivně věnuje vzdělávání veřejnosti v oblasti prevence této nemoci.

VÝPOVĚDI KLIENTEK o individuálním poradenství v Mamma HELP centrech:
Terapeutky mě zasvěceně informovaly, jak si poradit se situací, ve které jsem se ocitla. Znovu mně vrátily naději, že je možné překonat onemocnění a žít dál normálním životem i po prodělané operaci. 
Ivana K.
Jednou jsem cestou z onkologie vzala za kliku Mamma HELP centra. Našla jsem všechno, co jsem postrádala - chápající zkušené přítelkyně, novou naději, které jsem se držela jako klíště. Už je to devět let, jsem šťastně vdaná, máme dvě děti. V centru se zastavím vždy, když jdu kolem. Vděčím jim za to, že jsem to tentokrát nevzdala! 
Jana Š.
Je to pro mě balzám na duši, když se takto můžu někomu svěřit, popovídat si s někým, kdo si prošel stejným problémem. S někým, kdo mi rozumí a chápe mě. 
Petra P.

Co najdete v Mamma HELP centrech?


Navštivte nás osobně, nebo se s námi spojte online!
www.mammahelp.cz
www.udelejuzel.cz
www.uzmizasechutna.cz
www.facebook.com/mammahelp
www.instagram.com/mamma_help

Máte otázku ohledně nemoci nebo léčby?
Využijte naší odbornou lékařskou online poradnu na http://poradna.mammahelp.cz/!
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Mamma HELP, z. s., projekt: Podpořte Mamma HELP