zaměstnanci a přátelé PNHoB: Dárcovská výzva pro projekt Běh pro Hospic sv. Štěpána 2018

Beřkovice běží pro Hospic sv. Štěpána

vybíráme od 16.4.2018
6 700 Kč
vybráno 17 % z 40 000 Kč

přispělo

11 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Co se stane když se spojí primář, vedoucí psycholog, vrchní sestry, staniční sestry, sestry a sanitáři??? Nadupaný běžecký tým Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice, který ve složení (Bohuslav Plachý, Petr Ptáček, Milada Houdková, Petra Kyzlíková, Alena Ježková, Tereza Holíková, David Melichar, Alena Cicáková, Zuzana Mihulová, Jiří Klement) proletí trasou "Běhu pro Hospic sv. Štěpána" a jako bonus přinese finanční prostředky pro toto úctyhodné zdravotnické zařízení. Tak držte palce ať to přežijí a vyberou cílovou částku. 
V Psychiatrické nemocnici Horní Beřkovice pomáháme již 127 let nemocným lidem. A protože nás pomáhání moc baví, chtěli bychom svou trochou do mlýna přispět pro Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích. My (lékaři, psychologové, vrchní sestry, sanitáři a sestry) poběžíme za vás jako ambasadoři PNHoB. Přispějme finančně na tento úžasný projekt a ukažme, že v hornobeřkovické psychiatrické nemocnici pracují zaměstnanci, kterým není osud jiných lidí lhostejný a že mají srdce na pravém místě. A pokud nepracujete v PNHoB, tak to vůbec nevadí a přispějte na dobrou věc také. Kromě dobrého pocitu poneseme jako ambasadoři na tričku jména podporovatelů naší výzvy.
Hospic sv. Štěpána
Lidé ve světě běhají za různými dobrými úmysly - přidejte se k nim! Také rádi běháte? Chcete se o svou radost z běhání podělit? Sdílená radost je radost dvojnásobná! Běhejte pro ty, jejichž životní běh už končí! Běhejte pro nevyléčitelně nemocné pacienty našeho hospice.
Jak se běhá pro hospic?
Můžete se zúčastnit Běhu pro hospic, který se koná 9. 6. 2018 a zaplacením startovného podpoříte hospic. 
Váš dar pomůže právě tam, kde to lidé nejvíc potřebují. Hospice jsou zdravotnická zařízení, která se starají o nevyléčitelně nemocné pacienty. Zajíšťují péči zdravotní, sociální, psychologickou i duchovní. Garantují, že lidé na konci své životní cesty nebudou zbytečně trpět bolestí a nezůstanou osmoceni. 
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Hospic sv. Štěpána, projekt: Běh pro Hospic sv. Štěpána 2018