Honza Kostečka: Dárcovská výzva pro projekt ZVĚROKRUH ASISTENCE

Ryba, Čtyřky, Asistence

vybíráme od 11.2.2018
26 778 Kč
vybráno 185 % z 14 444 Kč

přispělo

30 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Kamarádi, letos mi bude 40. A protože Vás nechci trápit vymýšlením toho, co mi k těm krásným kulatinám dát (a taky upřímně - všechno opravdu důležité už mám...), tak budu mít radost, když se nám společně povede udělat něco dobrého. Třeba vybrat pár peněz pro Asistenci. Asistence to pak použije na to, aby co nejvíc lidí, kteři potřebují pomáhat v každodenním životě, mělo asistenty, kteří jim pomohou být svobodní.... Ke každé Vaší koruně já dám čtyřicetník navrch....., aby té radosti bylo víc! Tak šup na to!
Asistenci znám už dlouho a popravdě řečeno, je to jedna z nejsympatičtějších organizací, který jsem potkal... Jejich schopnost propojovat, makat poctivě, vidět a otevírat nová témata, sdílet svůj úspěch s druhými a hlavně dělat něco, co MÁ SMYSL, je výjimečná. To stojí za podporu. A v dnešni době potřebujeme takovéhle neziskovky - dobře hodnotově ukotvené a silné - jako sůl.
Já je podporuju. Pojďte do toho se mnou. Darujte!
Asistence, o.p.s.
Ryby slaví narozeniny a místo dárků pro sebe si přejí vybrat peníze na hodiny osobní asistence pro lidi s postižením. Děkujeme, že to slavíte s námi. Každá hodina svobodného a samostatného života má smysl!

Krasne narozeniny preji Rajnochovi 😀

Marie Rajnochová
800 Kč

Všechno nejlepčí!

Jan Rudolf

krááásnéééé roky další, Honzo! *kml*

Kamila Magdalena Lukasová
400 Kč

Přeji mnoho úspėchů😉

Jitka Budíčková
200 Kč

Honzíku, jsi prostě borec :-)

Jiří Janda
200 Kč

Všechno nejlepší :)

Iva Loužecká

Muck

Syn nejvyššího
350 Kč

Těším se na oslavu!

Jan Kroupa
400 Kč

Honzo, já obvykle dávám spíš jedlé dárky, tak snad bude příležitost a budeš mít stále pozitivní vztah k dobrému jídlu :).

Dita Vojířová

Kdo seje asistenci ....

Rtep Adobovs
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Asistence, o.p.s., projekt: ZVĚROKRUH ASISTENCE