Tomáš Formánek: Dárcovská výzva pro projekt Vzdělávací program MŮŽEŠ PODNIKAT

Narozeninová podpora spolku Můžeš podnikat

vybíráme od 30.10.2017
6 000 Kč
vybráno 30 % z 20 000 Kč

přispělo

13 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Tohle hnutí podporuje mladé lidi, aby začali věřit svým snům a vybudovali vlastní firmy. Vzniknou tak nová pracovní místa, nové nápady a dost možná i patenty. Děláme to už 5 let a od samotného začátku jsme se zřekli jakýchkoliv dotací. A tak mě teď napadlo, když mám ty narozeniny, že spolku Můžeš podnikat pomohu ještě více.
Prosím své kamarády a známé, současné i budoucí podnikatele a všechny další o malou podporu. Výslednou částku navýším o 50 %. Díky.
MŮŽEŠ PODNIKAT, spolek
Inspirujeme studenty k podnikavosti. Chceme, aby byli aktivní a sebevědomí, aby ve svém životě realizovali své plány a sny a měnili tak společnost k lepšímu. Děkujeme, že podporujete program MŮŽEŠ PODNIKAT.
Cílem vzdělávacího programu MŮŽEŠ PODNIKAT je inspirovat studenty příběhy podnikatelů a dodat jim odvahu na cestě ke svobodě, nezávislosti a samostatnosti.
Podnikatelé v roli řečníků jezdí do škol po celé České republice a představují podnikání jako férovou výměnu hodnot. Jako dlouhodobé, i když náročné úsilí, které bez zkratek a faulů vede k úspěchu: seberealizaci, osobní svobodě a schopnosti stát na vlastních nohou.

Ve školním roce 2017/2018 se seminářů účastnilo přes 8 000 studentů.
Od roku 2012, kdy program vznikl, prošlo semináři přes 31 000 studentů.

Co o seminářích říkají studenti.
Jak semináře hodnotí školy.

Vážíme si času i podpory, kterou řečníci věnují studentům.
Vzdělávací program realizujeme bez komerčních cílů. Všechny darované prostředky jsou použity na zajištění a organizaci seminářů.
Podpořte nás.
Drzim palce.
Lubor Nosek
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
MŮŽEŠ PODNIKAT, spolek, projekt: Vzdělávací program MŮŽEŠ PODNIKAT