CZ / EN
Karel Parenica: Dárcovská výzva pro projekt Výzva pro Jiřetín

Svezu děti a učitele Teslou P85!

vybíráme od 16.6.2017
3 000 Kč
vybráno 15 % z 20 000 Kč

přispěli

2 lidé
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Pokud se mi podaří vybrat částku 20000 Kč na solární elektrárnu pro děti v Horním Jiřetíně svezu krátkou zážitkovou jízdou všechny děti a učitele, kteří budou mít zájem naší firemní Teslou Model S P85. Jedná se o nejpokoročilejší elektromobil hodnocený mnohými jako nejlepší a nejbezpečnější automobil světa. Z nuly na sto za 4,2 Sek tak si držte klobouky:)
Pokud se mi podaří vybrat částku 20000 Kč na solární elektrárnu pro děti a školu v Horním Jiřetíně svezu krátkou zážitkovou jízdou všechny děti a učitele, kteří budou mít zájem naší firemní Teslou Model S P85. Jedná se o nejpokoročilejší elektromobil hodnocený mnohými jako nejlepší a nejbezpečnější automobil světa. Z nuly na sto za 4,2 Sek tak si držte klobouky:)
Greenpeace
Horní Jiřetín je malebné město se spoustu skvělých lidí, kteří město ubránili před velkorypadly uhlobaronů. Chceme městu pomoci se zbavit závislosti na špinavém uhlí využitím potenciálu obnovitelných zdrojů a energetických úspor. Začínáme symbolicky s jiřetínskou školou, která vychovává budoucí generace obyvatel Jiřetína. Chceme dětem ukázat, že budoucnost je v čistých zdrojích energie, pomocí kterých si sami mohou elektřinu vyrábět. Pojďte jim pomoci s námi. Našim cílem je společně vybrat peníze na instalaci fotovoltaických panelů na střechu školy. Panely pak doplní tepelná čerpadla, která nahradí stávající kotel na uhlí. Součástí projektu je i plán odebírat veškerou další elektřinu z obnovitelných zdrojů.


Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Greenpeace, projekt: Výzva pro Jiřetín