Kateřina Brožová: Dárcovská výzva pro projekt Výzva pro Jiřetín

MĚSÍC BEZ ALKOHOLU

vybíráme od 15.6.2017
742 Kč
vybráno 19 % z 4 000 Kč

přispělo

5 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Poslední 3 měsíce jsem každý víkend v obležení alkoholu,  až je to nehezké, ale nemám vůli odolat. 

Rozhodla jsem se tedy pro motivaci, a to  vybrání částky 4000 Kč  pro základní školu v Horním Jiřetíně.Když se to podaří,budu měsíc bez alkoholu. Za každých dalších 100Kč budu bez alkoholu o den déle.
Peníze půjdou na pořízení solárních panelů na střechu školy,která se chce stát 100% obnovitelná.
Greenpeace
Horní Jiřetín je malebné město se spoustu skvělých lidí, kteří město ubránili před velkorypadly uhlobaronů. Chceme městu pomoci se zbavit závislosti na špinavém uhlí využitím potenciálu obnovitelných zdrojů a energetických úspor. Začínáme symbolicky s jiřetínskou školou, která vychovává budoucí generace obyvatel Jiřetína. Chceme dětem ukázat, že budoucnost je v čistých zdrojích energie, pomocí kterých si sami mohou elektřinu vyrábět. Pojďte jim pomoci s námi. Našim cílem je společně vybrat peníze na instalaci fotovoltaických panelů na střechu školy. Panely pak doplní tepelná čerpadla, která nahradí stávající kotel na uhlí. Součástí projektu je i plán odebírat veškerou další elektřinu z obnovitelných zdrojů.


Pravda je ve víně pod bublinou, až když na dně splaskne.
Dárce
100 Kč
Podpora Horního Jiřetína je skvělá a potřebná, díky! Mám v blízké rodině 2 alkoholiky. Přála bych si, abys za můj příspěvěk 2 dny vynechala alkohol, i když se třeba nevybere celá částka...
Jelen
200 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Greenpeace, projekt: Výzva pro Jiřetín