Zakladatelka Jiřina Svobodová: Dárcovská výzva pro projekt Cheiron T, o.p.s.

Oslavte s námi 20. narozeniny Cheiron T!

vybíráme od 5.6.2017
9 790 Kč
vybráno 10 % z 100 000 Kč

přispělo

12 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
 Ano, je tomu již 20 let, kdy Komunitní centrum Cheiron T poprvé otevřelo své brány všem, kteří již nechtěli naplňovat svůj čas bez cílu a beze smyslu. Chceme poděkovat zakladatelům a všem, kteří přidali ruku k dílu a pomohli vytvořit bezpečné místo pro rozvoj osobnosti mladých lidí.
Oslavte s námi naše výročí a ukažme všem naše úspěchy na oslavě narozenin 23. června 2017 na Střelnici. Benátský ples noci svatojánské může být i Vaší oslavou. Pošlete Cheiron T dárek k narozeninám a navštivte Benátský ples. Vždyť šaty dělají člověka a v maskách jsme všichni bez rozdílu. Všichni stejným dílem tvoříme město Tábor.

Vaše Jiřina
Za Váš dárek, dáme dárek! Z 5 nejvyšších příhozů vylosuji 1 dárce, kterého obdaruji 2 volnými vstupenkami na Benátský ples i s večeří od šéfkuchaře Martina Svatka z hotelu Nautilus.
Cheiron T, o.p.s.
Nyní máte jedinečnou možnost podpořit dlouhodobou intenzivní práci s dětmi a mládeží na šikmé ploše. Pokud Vás zajímá rozvoj města Tábora jako bezpečného prostoru pro všechny jeho obyvatele bez rozdílu, je tato podpora skvělá možnost jak se aktivně zapojit a být v obraze o místním dění. U nás jsou dveře otevřené všem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. Stavte s námi mosty mezi lidmi a podílejte se tak na naší činnosti pro město Tábor, pro Vás.

Dárce
390 Kč
Cheiron považuji za mimořádně užitečnou organizaci
Dárce
4 000 Kč
Zdar do dalších let!
Dárce
200 Kč
Alesgutte!
Dárce
400 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Cheiron T, o.p.s., projekt: Cheiron T, o.p.s.