Klára Křivánková: Dárcovská výzva pro projekt Výzva pro Jiřetín

Nekupujte nám dárky na konci školního roku, ale podpořte projekt školy

vybíráme od 24.5.2017
10 840 Kč
vybráno 72 % z 15 000 Kč

přispělo

17 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Učitelský sbor naší školy se samozřejmě přidává s výzvou určenou nejen zákonným zástupcům, ale komukoli, kdo by nás chtěl podpořit.
Místo květin, bonboniér a dalších dárečků, budeme rádi, když jakoukoliv částkou přispějete na projekt solárních panelů na střeše školy. Z těchto panelů budeme vyrábět energii pro školu. Věřte, že budeme rádi za každou částku, která projekt podpoří.

Tak máme prvního dárce - mooooockrát díky :-) 

Založení výzvy

Greenpeace
Horní Jiřetín je malebné město se spoustu skvělých lidí, kteří město ubránili před velkorypadly uhlobaronů. Chceme městu pomoci se zbavit závislosti na špinavém uhlí využitím potenciálu obnovitelných zdrojů a energetických úspor. Začínáme symbolicky s jiřetínskou školou, která vychovává budoucí generace obyvatel Jiřetína. Chceme dětem ukázat, že budoucnost je v čistých zdrojích energie, pomocí kterých si sami mohou elektřinu vyrábět. Pojďte jim pomoci s námi. Našim cílem je společně vybrat peníze na instalaci fotovoltaických panelů na střechu školy. Panely pak doplní tepelná čerpadla, která nahradí stávající kotel na uhlí. Součástí projektu je i plán odebírat veškerou další elektřinu z obnovitelných zdrojů.


Čím více takových počinů, tím lépe. Ať se děti již od malička učí šetřnému a láskyplnému vztahu k přírodě.
Martina
Příspěvky našich žáků a jejich rodičů:-)
Klára Křivánková
3 040 Kč
Drzime palce
Petra Michalkova
600 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Greenpeace, projekt: Výzva pro Jiřetín