Nikola Šecová: Dárcovská výzva pro projekt Výzva pro Jiřetín

Sladké odpoledne pro děti

vybíráme od 23.5.2017
5 000 Kč
vybráno 100 % z 5 000 Kč

přispělo

15 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Protože máme k Hornímu Jiřetínu blízko, ale bydlíme nebo pracujeme v nedaleké Hoře Svaté Kateřiny, rádi bychom jej také podpořili. 
Rozhodly jsme se se Sáňou, Markét a Pájou pro děti z naší školy (Hora Svaté Kateřiny) uspořádat sladké odpoledne ke konci školního roku. Pokud se nám podaří vybrat minimálně 5 tis., uděláme tak radost dvěma školám dohromady :). Žáci ze ZŠ Horní Jiřetín získají jako odměnu příspěvek na pěkný projekt a žáci ze ZŠ Hora Svaté Kateřiny odměnu ve formě sladkého letního pikniku na náměstí.
Greenpeace
Horní Jiřetín je malebné město se spoustu skvělých lidí, kteří město ubránili před velkorypadly uhlobaronů. Chceme městu pomoci se zbavit závislosti na špinavém uhlí využitím potenciálu obnovitelných zdrojů a energetických úspor. Začínáme symbolicky s jiřetínskou školou, která vychovává budoucí generace obyvatel Jiřetína. Chceme dětem ukázat, že budoucnost je v čistých zdrojích energie, pomocí kterých si sami mohou elektřinu vyrábět. Pojďte jim pomoci s námi. Našim cílem je společně vybrat peníze na instalaci fotovoltaických panelů na střechu školy. Panely pak doplní tepelná čerpadla, která nahradí stávající kotel na uhlí. Součástí projektu je i plán odebírat veškerou další elektřinu z obnovitelných zdrojů.


Držím palce a přeji hodně štěstí. Jana z Prahy :-)
Dárce
200 Kč
Snad se zadaří :-)
Dejte pak vědět, kdy bude piknik :-)
Petra Filinová Chloubová
100 Kč
Ať se to povede!!
Kačka
300 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Greenpeace, projekt: Výzva pro Jiřetín