Petra Hájková: Dárcovská výzva pro projekt Výzva pro Jiřetín

Den bez jídla pro neskutečného žrouta

vybíráme od 23.5.2017
650 Kč
vybráno 26 % z 2 500 Kč

přispělo

5 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Ahoj všichni,
..rozhodla jsem se podpořit přechod školy v Horním Jiřetíně na obnovitelné zdroje energie. A abych vám dokázala že to myslím vážně tak si vyberu něco co mě bude opravdu "bolet". Budu držet jednodenní půst. A kdo ví jaký jsem milovník jídla,sladkého a všeho čeho je hodně, tak určitě pochopí že to myslím vážně. Když mi na tuto výzvu přispějete můžete mít dobrý pocit a zároveň radost z mého "utrpení" :-D Pojďte do toho se mnou :)
Horní Jiřetín se po letech sporů s uhelnými společnostmi začíná zbavovat závislosti na uhlí. Severočeské město Horní Jiřetín jde ostatním příkladem svým plánem omezit spalování uhlí využitím moderních technologií a obnovitelných zdrojů energie.  Chci přispět k vybrání peněz na instalaci fotovoltaických panelů. 

Když se mi podaří vybrat 2500 korun, budu držet jednodenní půst. Pro někoho to může být brnkačka, ale pro mě je to opravdová výzva. Jsem největší milovník jídla široko daleko, jím sice pouze jednou denně, za to ale furt :) Prostě a jednoduše když Horní Jiřetín čistí sám sebe tak i já vyčistím své tělo:) ale dokopu se do toho jen takto tak prosím přispějte na dobrou věc :)
Greenpeace
Horní Jiřetín je malebné město se spoustu skvělých lidí, kteří město ubránili před velkorypadly uhlobaronů. Chceme městu pomoci se zbavit závislosti na špinavém uhlí využitím potenciálu obnovitelných zdrojů a energetických úspor. Začínáme symbolicky s jiřetínskou školou, která vychovává budoucí generace obyvatel Jiřetína. Chceme dětem ukázat, že budoucnost je v čistých zdrojích energie, pomocí kterých si sami mohou elektřinu vyrábět. Pojďte jim pomoci s námi. Našim cílem je společně vybrat peníze na instalaci fotovoltaických panelů na střechu školy. Panely pak doplní tepelná čerpadla, která nahradí stávající kotel na uhlí. Součástí projektu je i plán odebírat veškerou další elektřinu z obnovitelných zdrojů.


Skvělá kampaň!!!
Dárce
200 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Greenpeace, projekt: Výzva pro Jiřetín