CZ / EN
Maja Horvat: Dárcovská výzva pro projekt Výzva pro Jiřetín

Go zero waste for 2 weeks

vybíráme od 19.5.2017
1 100 Kč
vybráno 37 % z 3 000 Kč

přispěli

3 lidé
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
I am fundraising for a primary school in a small Czech town to go 100% solar. If I raise enough funds, I will challenge my lifestyle and try not produce waste for 2 weeks.    
I am fundraising for a primary school in a small Czech town to go 100% solar. If I collect enough funds  I will challenge my lifestyle and try not produce waste for 2 weeks.   
( If I manage to do it in 2 weeks, I will continue and try inspire others.)

The project is important to me, because the town of Horní Jiřetín is on the edge of a HUGE coal mine. With this challenge I am trying to help the local school buy solar panels and run 100% on renewable energy and show the community that it can be done!

                                          Photo source: http://www.turistik.cz
Greenpeace
Horní Jiřetín je malebné město se spoustu skvělých lidí, kteří město ubránili před velkorypadly uhlobaronů. Chceme městu pomoci se zbavit závislosti na špinavém uhlí využitím potenciálu obnovitelných zdrojů a energetických úspor. Začínáme symbolicky s jiřetínskou školou, která vychovává budoucí generace obyvatel Jiřetína. Chceme dětem ukázat, že budoucnost je v čistých zdrojích energie, pomocí kterých si sami mohou elektřinu vyrábět. Pojďte jim pomoci s námi. Našim cílem je společně vybrat peníze na instalaci fotovoltaických panelů na střechu školy. Panely pak doplní tepelná čerpadla, která nahradí stávající kotel na uhlí. Součástí projektu je i plán odebírat veškerou další elektřinu z obnovitelných zdrojů.


Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Greenpeace, projekt: Výzva pro Jiřetín