Jakub Tadeáš Kucharič: Dárcovská výzva pro projekt Výzva pro Jiřetín

Nekupujte mi dárky, podpořte dobrou věc.

vybíráme od 19.5.2017
6 800 Kč
vybráno 272 % z 2 500 Kč

přispělo

23 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Místo dárků k narozeninám, které mám 7.6., budu raději, když pošlete peníze na super projekt. Pokud se mi podaří částku vybrat do 7. června, budu měsíc chodit bos (v jakémkoliv počasí).
Lidé v Horním Jiřetíně se rozhodli, že dají sbohem zastaralým technologiím a přejdou na obnovitelné zdroje energie. Začínají se školou a já chci i drobnou částkou pomoci dětem z místní školy,  aby se jim lépe  dýchalo. Věřte mi, že budu raději za drobnou částku pro tenhle projekt, než za dárky. 

Dnešním dnem jsem začal se svou výzvou! Takhle to momentálně vypadá! A díky Vám to tak bude vypadat až do poloviny srpna! Tak co, prodloužíte mi to na celý léto?

Oukej, uz jste mi sundali boty. Chcete me znicit poradne? Za kazdou 100 nad ramec si to prodlouzim o den. Pokud se dostanete na 3000, zacnu driv nez 7.6., tak co? Jdete me zout na cely leto? 

jsme v polovině a jedna bota uz je dole! :) 

Založení výzvy

Greenpeace
Horní Jiřetín je malebné město se spoustu skvělých lidí, kteří město ubránili před velkorypadly uhlobaronů. Chceme městu pomoci se zbavit závislosti na špinavém uhlí využitím potenciálu obnovitelných zdrojů a energetických úspor. Začínáme symbolicky s jiřetínskou školou, která vychovává budoucí generace obyvatel Jiřetína. Chceme dětem ukázat, že budoucnost je v čistých zdrojích energie, pomocí kterých si sami mohou elektřinu vyrábět. Pojďte jim pomoci s námi. Našim cílem je společně vybrat peníze na instalaci fotovoltaických panelů na střechu školy. Panely pak doplní tepelná čerpadla, která nahradí stávající kotel na uhlí. Součástí projektu je i plán odebírat veškerou další elektřinu z obnovitelných zdrojů.


Aspoň něco :) Ale dary to nevyřešíme systémově - Zelení do vlády!
Ondřej Plachý
200 Kč
happy b day bro :)
Aneta Halamickova
1 500 Kč
Dobrý nápad, tak vše nej :)
Tereza Vandrovcová
200 Kč
Chci potom foto!
Katka Kř.
200 Kč
Pro tebe cokoliv, ale ty nohy si pak doma budeš mejt!
Patrik Simon
200 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Greenpeace, projekt: Výzva pro Jiřetín