Diakonie ČCE - SKP v Praze: Dárcovská výzva pro projekt SOS CENTRUM

Krotit svoje impulsy je těžší než vyhrávat závody, a proto běžíme Pražskou štafetu proti násilí v rodinách

vybíráme od 17.5.2017
2 170 Kč
vybráno 27 % z 8 000 Kč

přispělo

8 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Ahoj,
jsme parta kluků Tomáš, Honza, Damian a Quido. Sport je součástí našeho života od malička. Abychom dosáhli dobrých výsledků ve sportu, musíme na sobě tvrdě pracovat. Rozhodli jsme se běžet týmový závod a podpořit tak ty, kdo se pustili do tvrdého boje sami se sebou, se svou povahou. 

Tím, že podpoříte naši výzvu, podpoříte terapii pro lidi s problémy s násilím ve vztazích.  Krotit svoje impulsy je těžší než vyhrávat závody. Náš souboj na trati bude každému z nás trvat několik desítek minut, oni však musí bojovat celý život. 

Držte nám palce 15.6.2017 v 18.00hod

Děkujeme za Vaši podporu


Projekt SOS centra Diakonie Stop násilí www.nasilivevztazich.cz pomáhá lidem s problémy s násilím ve vztazích. Pomáhá těm, kteří se chtějí stát platnými týmovými hráči ve svých rodinách a nechtějí, aby konflikty, hádky a násilí ohrožovaly jejich rodinný život a jejich nejbližší.
Diakonie ČCE – SKP v Praze
SOS centrum poskytuje lidem v obtížné či krizové životní situaci odbornou pomoc, podporu, informace, pomáhá jim obdobným situacím předcházet a podporuje je v řešení problému vlastními silami. Tým odborných pracovníků poskytne informace, radu, nasměrování, jak situaci řešit, změnit nebo vydržet. Funguje zde denní krizová služba v pracovní dny od 9 do 20 hodin., kam je možné přijít i bez objednání a bez doporučení. Služby jsou bezplatné. Kromě služeb krizového centra zde poskytují také služby individuální, párové či skupinové terapie pro lidi s problémy s násilím ve vztazích. Tato práce je velmi důležitá, protože tam kde se pomáhá rodičům, jsou menší dopady celé situace na děti. Je prokázáno, že děti, které vyrůstají v rodině s problémy s násilím ve vztazích, velmi touto situací trpí a má na ně neblahé důsledky. Ačkoliv je nikdo nebije, jsou svědky domácího násilí mezi rodiči. Tyto děti jsou považovány automaticky za přímou oběť násilí, protože to má velký vliv na zhoršení ve škole, na vznik různých onemocnění. Svým přispěním pomůžete zaplatit terapie pro lidi s problémy s násilím ve vztazích a pomůžete tak dětem, které v těchto vztazích trpí vyrůstat ve lepší prostředí.
Nabízí první pomoc v životních situacích, kdy si už nevíte rady! Tým odborných pracovníků Vám poskytne informace, radu, nasměrování, jak situaci řešit, změnit nebo vydržet.
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Diakonie ČCE – SKP v Praze, projekt: SOS CENTRUM