Petra Veselá: Dárcovská výzva pro projekt DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. - příspěvek na činnost organizace

Neběžím jen pro sebe!

vybíráme od 7.3.2017
10 920 Kč
vybráno 109 % z 10 000 Kč

přispělo

32 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Nikdy bych nevěřila, že i pohybem se dá pomoci...
...proto jsem se rozhodla pro tuto výzvu a letošní půlmaraton běžím nejenom pro skvělý čas, ale i pro děti z dětských domovů, které běh životem nemají tak jednoduchý, jak se může na první pohled zdát. Spojit pohyb s pomocí je to nejmenší, co můžu udělat. Těším se, že v cíli budu mít dobrý pocit nejen ze sebe, ale HLAVNĚ z Vaší podpory. DÍKY! Merta
Josef, 11 let 

Pepa je pohodový, kamarádský a vždy usměvavý kluk, který se rád zapojuje do všech aktivit. Je to velký sportovec - fotbalista, který několikrát týdně trénuje v místním klubu. Rád by se zdokonalil v angličtině, která se mu bude hodit až bude jako známý fotbalista jezdit po světě :-).


Díky všem co se zapojili do podpory a pomohli tak společně splnit jeden velký cíl..udělat radost i někomu jinému. Mám radost 

Číslo přiděleno: F1628  jupí:)

Takže začínáme....:)

Založení výzvy

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.
Organizace DEJME DĚTEM ŠANCI poskytuje komplexní péči dětem a mladým lidem z dětských domovů, které se připravují na samostatný život. Dětem plníme opodstatněná přání, hradíme náklady spojená se studiem, poskytujeme jim materiální vybavení jejich prvního samostatného bydlení nebo jim spoříme finance, které mají k dispozici po opuštění dětského domova.
Jak pomáháme?

  • Spoření pro děti - podporovatel spoří dítěti formou měsíčních plateb (min. 200 Kč) po dobu pobytu dítěte v dětském domově. Naspořené prostředky budou dítěti k dispozici až po opuštění dětského domova. DEJME DĚTEM ŠANCI je garantem účelného využití darovaných peněz.
  • Podpora dítěte při studiu - hradíme dítěti všechny náklady spojené se studiem, aby si mohlo vybrat studijní obor dle vlastní volby. S dětmi jsme po celou dobu studia v úzkém kontaktu.
  • Splnění opodstatněného přání - dárce zaplatí nebo přispěje (min. 100 Kč) dítěti na splnění přání, které má souvislost se studiem, smysluplným trávením volného času nebo s nápravou zdravotního hendikepu, který nehradí zdravotní pojišťovna.
  • Hostitelská péče - kontakt s dítětem formou víkendových nebo prázdninových pobytů v rodinách hostitelů, který v ideálním případě přetrvá i po odchodu dítěte z dětského domova.
DĚKUJEME, ŽE NÁM POMÁHÁTE POMÁHAT!
a koukej to Merto dát pod 1:50 :) H.
Dárce
100 Kč
Držím palce, jsi borec!!!
milovaná kolegyně
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s., projekt: DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. - příspěvek na činnost organizace