MIKASA z.s.


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Ubytujme Toma. Zbývá nám poslední krok!

Co s ním bude, až tu nebudu? Hlavně aby nezůstal sám a bez domova! Ubývají mi síly, ale péči potřebuje napořád… Věty, které často budí rodiče lidí s autismem a náročným chováním ze spaní. Po dlouhé a těžké cestě je tady řešení! Bude byt! Ne jeden, ale osm!

vybíráme od 31.10.2023
35 500 Kč
vybráno 19 % z 190 000 Kč

zbývá

26 dní

přispělo

36 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Byt, bude byt? Ano bude – dokonce celý domov pro 8 lidí. Pojďte jej s námi vybavit pohovkou, ušákem, lampičkou a dalším vybavením.  
…potřebujeme 190 000,- Kč.

Nepřetržitá péče o děti s autismem není procházka růžovou zahradou. Pečující rodiče nebo prarodiče, zpravidla ženy, musí dávat neustále pozor, aby se jejich dítěti nic nestalo. Běžně čelí náročnému chování, které by mnohým z nás lezlo na nervy. Někdy si od toho všeho potřebují odpočinout a vydechnout, protože jsou na pokraji vlastních sil. Obrátí se s žádostí o pomoc na své přátele a známé. Pokud se setkají s odmítnutím, může to mít i fatální důsledky.

Nebuďte lhostejní ke svému okolí. Můžete tak zachránit nejeden lidský život.

Vznikne nový Domov Mikasa, který se díky štědrým dárcům otevře začátkem roku 2024. Zbývá nám jediné, musíme jej do konce roku dovybavit. 
Pro pohodlí domova a spokojenou domácnost chybí  ještě pár věcí, které dělají domov domovem.
Pomozte nám doladit místo pro život osmi lidem. Usaďte je na jejich vlastní gauč, židli, před televizi nebo pod lampu. Pro vytvoření pohodlné domácnosti potřebujeme částku 190 000,- Kč
Přispějte a podpořte lidi s autismem na jejich cestě k samostatnosti a spokojenému životu.
Děkujeme.
 Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať se vám daří!

Petra Borunská
100 Kč

… ať se daří Tome!

P3 tým
5 000 Kč