Skautská nadace Jaroslava Foglara


Děti, mládež, rodina

Tábořiště Hadovka

Podpořte náš sen o vlastním tábořišti, které bude v budoucnu jistotou pro pořádání mnoha táborů nejen našeho skautského střediska. Tábořiště bude otevřeným místem pro táboření skautů po celý rok. Každý váš příspěvek nám pomůže přiblížit se k tomuto cíli a vytvořit prostor, kde se budou rodit nová dětská dobrodružství.

vybíráme od 24.3.2024

Tábořiště Hadovka

Přijaté dary jsou navýšeny Skautskou nadaci J.F. 1,5x
94 166 Kč
vybráno 31 % z 300 000 Kč

zbývá

42 dní

přispělo

31 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Po několika letech hledání a prohlídek různých míst se podařilo najít dostupný pozemek vhodný na táboření. Pozemek je poměrně velký, takže i přes dobrou cenu je celková částka z běžného rozpočtu střediska vysoká (500 tis Kč.). Prosíme naše příznivce a všechny ty, kdo rádi táboří a putují přírodou o příspěvek na zakoupení nového tábořiště, které nám zajistí možnost vlastního místa pro táboření po mnoho dalších skautských generací.
Umístění tábořiště na soutoku Hadovky a Břetislavského potoka.

Družinová výprava korytem Hadovky.

Louka umístěná nedaleko Konstantinových lázní má přes 1,5 ha, je lemována říčkou jménem Hadovka a Břetislavským potokem. Místo je obklopeno lesy a dalšími loukami v blízkosti romantické „Studánky lásky“. Od Plzně je budoucí tábořiště vzdáleno asi 45 km s výbornou dopravní dostupností vlakem a bude tak jistě vhodným místem pro táboření mnoha oddílů, a to nejen z Plzně. Bude to další kousek země, na kterém budou moci během svých družinových výprav skauti bez obav tábořit. K přijatým darům nám Skautská nadace Jaroslava Foglara přidá polovinu vašeho daru.
Děkujeme za Vaši podporu.

Soutok Hadovky a Břetislavského potoka.

Potvrzení o poskytnutí daru, které lze použít pro snížení základu daně z příjmů za rok 2024, obdržíte v polovině ledna 2025.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať se záměr zdaří!

Ivan Dragoun
5 000 Kč

Držíme palce!

Vaverkovi

Zasíláme příspěvek na dobrou věc. A na vnuka "Kyblíka".
Jiřina a Vašek P.

Václav Paleček
2 000 Kč

Ať si louku můžete brzy koupit a děti si na ní užijí krásné tábory,jako dosud

Tomáš Petrlík
500 Kč

Na Hadovku už se těší Česnek.

Dárce
777 Kč

Těším se na vandry údolím.

Marťan
500 Kč

Dobrý tah! Ať to klapne!

Jonýs
1 000 Kč