Hlavní výhody platební brány DARUJME.CZ

NOVINKY, PLÁNOVANÉ ZMĚNY:

2012/2013 – služba Darujme.cz aktuálně inovována projektem Darujme.cz 2.0, který byl podpořen Nadací Vodafone České republiky. Úpravy přinesou jednodušší administraci darů, možnost vygenerování si více podob widgetu, on-line customizace darovacích formulářů atp.
Součástí rozvoje Darujme.cz je také dílčí zpoplatnění služby – viz: Darujme.cz – sazebník 2013 platný od 1. 5. 2013.

Výhody pro NEZISKOVOU ORGANIZACI:

Minimální poplatky z poukázaného daru: nabízíme Vám tak nízké poplatky, jakých by samotná nezisková organizace při jednání s bankou nedosáhla

  • Pozn. V rámci inovace a zavedení novinek u služby Darujme.cz verze 2.0 dojde k mírnému navýšení poplatků z poukázaného daru – 2% z celkové výše daru; poplatek bude zaveden od 1. 6. 2013 (pozn. do té doby je poplatek za dar převodem nulový a za dar platební kartou je 0,4%). Veškeré poplatky budou využity výhradně na kofinancování nákladů portálu Darujme.cz - zprostředkování online dárcovství a fundraisingu pro české NNO.

Jednoduchý registrační proces: nemusíte mít registrovanou veřejnou sbírku u orgánů státní správy ani zřizovat sbírkový účet, stačí splnit základní podmínky transparentnosti a zaslat nám požadované dokumenty. Do týdne od podpisu smlouvy můžete mít platební bránu na svých stránkách.

Všechny on-line platební metody najednou bez nutnosti jednat s bankou: snadno získáte možnost využívat jednorázové i pravidelné platby kartou či převodem. Další platební metody budou dále přidávány a služba bude postupně rozšiřována.

Efektivní komunikace s dárci – základ úspěšného fundraisingu: zajišťujeme předání základních osobních dat, které dárce vyplňuje při platbě, neziskové organizaci. Vaše organizace získává možnost dále s dárcem komunikovat a zároveň eliminuje anonymní dary.

Znak transparentnosti – účast na prestižním projektu

Výhody pro DÁRCE:

Transparentnost: registrovat se mohou jen ty neziskové organizace, které pravidelně uveřejňují výroční zprávu.

Jednoduchost: stačí pár kliknutí myší – nikdy nebylo on-line dárcovství tak jednoduché!

Bezpečnost: platby jsou maximálně zabezpečeny

Dárcovství bez nutnosti složité registrace: stačí vyplnit základní údaje, nikoliv žádat o uživatelské jméno s heslem

Přímý kontakt s vybranou organizací: každá registrovaná organizace získá platební bránu, kterou pak umístí na svých webových stránkách; chcete-li tedy darovat, nemusíte tedy vůbec navštívit web darujme.cz – Vaše údaje se tak nedostanou ke třetí straně