Diakonie ČCE Středisko humanitární a rozvojové spolupráce


Rozvojová spolupráce

Dobrá hodina

Darujte 1 hodinu své práce za měsíc. Zajistíte tak práci lidem jinde na světě. Darujete jim svobodu. Jak to uděláte? Přispějte každý měsíc svou 1 hodinovou mzdou. Vaše práce tak pomůže získat práci dalším lidem. Co vám k tomu přidáme? Každý měsíc vám budeme vyprávět příběh jednoho člověka, kterému jste svým příspěvkem pomohli k soběstačnosti. Vaše pomoc má totiž jméno.

Přidám se k Dobré hodině

Věnuji hodinu měsíčně
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Darujte nám pravidelně 1x za měsíc hodinovou mzdu a na 1 hodinu se stanete naším kolegou či kolegyní. Jednou hodinou své práce pomůžete zajistit práci lidem jinde na světě. Například:

  • v Kambodži jsou skvělým zdrojem příjmu žáby a kuřata
  • v Zambii podporujeme svépomocné skupiny, které společně šetří na rozjezd podnikání
  • v Etiopii stavíme mlýn, který místním výrazně ušetří čas a zvýší příjem
  • v Moldavsku učíme farmáře, jak pěstovat výnosnější plodiny s ohledem na životní prostředí
Přidejte se a my Vám každý měsíc napíšeme zprávu, jak se Vašim kolegům daří.

Více najdete na www.diakoniespolu.cz.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Co nás čeká v roce 2017?

Dáváte si novoroční předsevzetí? Říká se, že kdo si svoje cíle zapíše, má mnohem větší šanci je splnit. Tohle jsou tedy naše cíle:
 
V březnu odjíždí naše kolegyně Kamila do Kambodži jako náš první dlouhodobý zástupce v zahraničí. Kamila si o svých zážitcích bude vést blog, takže budete moci být u toho!

Pokračujeme v humanitárních projektech na pomoc uprchlíkům před válkou v Sýrii. Doufáme, že se bude bezpečnostní situace lepšit a chystáme se na pomoc lidem, vracejícím se zpět do svých domovů.

Před Velikonoci pořádáme už po desáté postní sbírku. Letos jsme ji nazvali Barvy Barmy a chceme získat 550 000 Kč na pomoc dětem v uprchlických táborech a na osivo, kuřata či rybářské sítě pro jejich rodiče.

Máme předsevzetí vylepšit náš web tak, abyste tam snadno našli informace o tom, jak Vaše dary pomáhají. Pokud budete mít nápad, jak na to, napište Zdeňce.

Do nového roku Vám přejeme, ať se Vaše přání a cíle splní a doufáme, že Vám bude Dobrá hodina dál dělat radost.

Založení projektu