Psí život, z.s.


Zvířata Sociálně znevýhodněné skupiny

Pomoc zvířatům v nouzi

Jako jediná organizace v České republice se cíleně zaměřujeme na pomoc zvířatům, která patří lidem bez domova, osobám závislým na návykových látkách a zvířatům, která žijí s lidmi v sociálně vyloučených lokalitách. Pomáháme ale i mnohým dalším zvířatům v nouzi.

vybíráme od 5.6.2014

Pomoc zvířatům v nouzi

Pomáhejte zvířatům společně s námi!
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Naším posláním je pomáhat psům a kočkám, jejichž majitelé se dostali do tíživé životní situace nebo se pohybují "na okraji společnosti" a nedokáží o své zvíře dostatečně pečovat. Našim cílem přitom není zvířata odebírat, ale zpřístupnit jim potřebnou péči. Pomáhejte zvířatům společně s námi!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Přejeme pejskům a ostatním zvířátkům, kterým pomáháte hezké Vánoce!
Rádi Vám opět přispějeme :-)
Karel a Péťa
1 000 Kč
Od sestricek z 4 IK odd D VFN ❤️
Silvia Bulková
1 000 Kč
Dobrý den,jsem ráda,že se Frankimu daří lépe a držím mu palečky ať si konečně užije aspoň trošku krásný psí život. Já vím,že dar je malinký,ale chci potěšit darem i jiné spolky.
Přeju krásné vánoce a málo nešťastných nalezených vánočních dárků.
Danuše Žišková
200 Kč
Ať se daří hafánci !
500 Kč
dobrý den jsem velkou milovnicí psíčku a hrozně ráda budu přispívat.máme dva westíky a není nic krásnějšího než jejich společnost.proto se snažím pomáhat.bohužel mé možnosti jsou omezené jsem nemocná a mám v péči maminku ale doufám že i menší částka na 6 měsícu muže zachránit nebo pomoci k zlepšení života pejskum.zvířatka jsou dar od boha nejupřimnější a nejčisčí a zaslouží si pomoc a lásku. petra hodonín.
petra grauova
100 Kč
Drž se chlape !
ahoj chlupacci, rozhodla jsem se pravidelne kazdy mesic posilat castku Kc 250, mam velikou radost ze Frenki uz ma dobrrou naladu ale hlavne ze bojuje, tak zlaticko jen tak dal a ostatnim preji totez. Myslim se Britecek je jejich vzor, tak zlaticka nic nevzdavat a bojovat, velky dik tem, kteri se o vas s takovou laskou staraji, vsem vam preji hodne uspechu ve zbytku tohoto roku a soucasne do tohoho pristiho a vsech dalsich Lojinova
Ladislava Lojinova
Šťastné a veselé
250 Kč
Moc děkuji za všechny němé tváře,jste úžasní.
50 Kč
Ježíšek 500Kč <3 ,děkuji za obětavou pomoc pro všechny zvířátka ,kterým člověk ublížil
500 Kč