Propolis, z.s.


Lidé s postižením

Podpora sociálního podniku Pivovar Chříč

Rozjezd sociální firmy – chráněného pivovaru, který nabízí práci klientům s mentálním postižením z nedalekého ústavu v Zavidově – je již úspěšně za námi, ale pivovar stále potřebuje podpořit v rozvoji, aby se stal dlouhodobě udržitelným.

Tanky a spilky pro pivovar

příspěvek 200Kč: pivní tácky 2016 - černý a bílý tácek PCh!

příspěvek 500Kč: pivní tácky 2016 + limitovaná edice tácku vydaná u příležitosti svěcení varny v roce 2014

příspěvek 1000Kč: Prohrabali jsme naše archivy začátků vaření piva ve Chříči a zkompletovali 100 sad původních etiket od roku 2011, kdy se v Chříči vařilo pivo v hrnci na plotně, až do testovacích sérií z letošního roku. K tomu jsme přidali 6 aktuálních etiket. Každá sada čítá na 18 různých kousků (zbývá 90ks)

příspěvek 3000Kč: Ručně vyráběný půllitr ve sklárně v Novém Boru je výsledek soutěže v atelieru skla pod vedením Ronyho Plesla. Z vítězného návrhu Tomáše Houdka jsme vyrobili 30 číslovaných exemplářů. Víc už jich nikdy nebude. (zbývá 4ks)
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Vážení přátelé poctivého piva, kamarádi,
pomozte nám podpořit rozvoj chráněného pivovaru Chříč.

Před pár lety si nikdo nedovedl představit, že by se chátrající barokní pivovar v zapadlé Chříči na okraji Křivoklátska mohl ještě někdy vzpamatovat z komunistického úpadku.

Dneska se tu, navzdory všem škarohlídům, vaří dobré pivo, pořádají lidové slavnosti, dílny, dětské tábory i festival Křič Fest.

Rozjezd sociální firmy – chráněného pivovaru, který nabízí práci klientům s mentálním postižením z nedalekého ústavu v Zavidově –  je již úspěšně za námi, ale pivovar stále potřebuje podpořit v rozvoji, aby se stal dlouhodobě udržitelným.

Děkujeme za podporu!

občanské sdružení Propolis, z.s. a Pivovar Chříč

Moc díky všem, jste dobrý pazdráti!

Další várka odměn bude odcházet v dubnu 2017.

YXX2JbPJxuIKRh.png
mozaika.png-njSDXSIt3ffblzYIwx1vdV7x.png
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu