Unie porodních asistentek


Lidská práva Děti, mládež, rodina

Unie porodních asistentek

Jsme profesní organizace pro budoucí generace. Podílejte se s námi na tom, aby byla kontinuální péče porodní asistentky v průběhu těhotenství, porodu a šestinedělí normální. Podpořte ODBORNOST a RESPEKT pro těhotné ženy a jejich rodiny. Aby se každé dítě mohlo narodit do láskyplné náruče. Děkujeme!

Podpořte Unii porodních asistentek

Pojďme do toho společně!
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Podílejte se s námi na tom, aby byla kontinuální péče porodní asistentky v průběhu těhotenství, porodu a šestinedělí normální. Podpořte ODBORNOST a RESPEKT pro těhotné ženy a jejich rodiny. Aby se každé dítě mohlo narodit do láskyplné náruče.

Děkujeme!

Unie porodních asistentek a proč nás podpořit

  • Jsme profesní organizace pro budoucí generace, která sdružuje porodní asistentky a studentky porodní asistence. Můžete se s nimi potkat  v gynekologické ambulanci, v porodnici, či komunitně, nebo při jejich  studiu na vysoké škole. Vzděláváme je, propojujeme je, poskytujeme jim informační i psychickou podporu, aby mohly bezpečně a s respektem pečovat o Vás! Ženy, děti i celé Vaše rodiny.
 
  • Spolupracujeme s dalšími organizacemi na legislativních a systémových změnách tak, aby péče porodních asistentek byla státem uznávaná a podporovaná a všem dostupná.
 
  • Poskytujeme podporu rodinám. Hledáte-li  porodní asistentku, zkuste naši mapu . Hledáte-li její odbornou a laskavou radu, napište nebo zavolejte na linku Rodím v klidu
 
Chceme, aby každá žena mohla mít svoji porodní asistentku!Vzkazy spokojených klientek a podporovatelek:

“Přeji každé těhotné a rodící ženě svobodnou volbu pro výběr místa porodu. Stejně tak si přeji, aby přibylo v ČR a na Slovensku informovaných, zkušených porodních asistentek s autonomními kompetencemi při doprovázení k porodům.. Díky takovým PA se také zvyšují šance na informovanější a sebevědomé rodící ženy, které v budoucnu společně s PA mohou změnit zkostnatělý systém porodní péče u nás. Děkuji za Vaši snahu, úsilí a stávající péči všem do UNIPY a i mé úžasné porodní asistentce, za veškerou její péči, podporu a zkušenosti.” 
Veronika Pacáková
 
Považuji UNIPA ze jednu z nejlepších ženských organizací vůbec.
Dagmar Lovecká
 
Moc děkuji za to, co pro nás, ženy, děláte. Ač je moderní práci neziskovek znevažovat, já si Vašeho úsilí velmi vážím. I díky informacím od Vás jsem krásně porodila. A to je prostě nejvíc. Mějte se a nevzdávejte se!

Andrea Šebková


Více informací Vám poskytne
Adéla Holeček
péče o dárce
holecek@unipa.cz
+420 777 073 327


 Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Děkujeme, že jste.

Petr Strejcek

Vaše práce má smysl, děkujeme za ni.

Tomáš Zeman
2 000 Kč

Miluju Vás!

A P
500 Kč

Dobrý den, bohužel mi do příkazu v internetovém bankovnictví nešel vložit celý variabilní symbol, chybí tam poslední číslo - 134150239(6).

Blanka Vaňková
300 Kč

Moc děkuji za to, co pro nás, ženy, děláte. Ač je moderní práci neziskovek znevažovat, já si Vašeho úsilí velmi vážím. I díky informacím od Vás jsem krásně porodila. A to je prostě nejvíc. Mějte se a nevzdávejte se!

Andrea Šebková
220 Kč

Považuji UNIPA ze jednu z nejlepších ženských organizaci vůbec.

Dagmar Lovecka
120 Kč

kazda zena by mela mit pravo na prirozeny porod a respektujici pristup s porodni asistentkou. at se dari!

Jana Altunkaya
1 000 Kč

Měla jsem možnost využít služeb soukromé porodní asistentky u porodu a je to nedocenitelná služba. I když jako žena znám své kompetence a vím, že mé tělo porodit umí samo, psychická podpora porodních asistentek pro mne byla v klíčová. Děkuji

Renata Šolcová

Šťastné maminky, miminka a tatínkové = šťastné rodiny = šťastná a zdravá společnost. Děkuji za vaši aktivitu.

Klára Dlouhá