Mumraj z.s.


Děti, mládež, rodina Regionální a komunitní rozvoj

Podpořte nás v realizaci nových nápadů

Naše srdce bije pro Horní Počernice, ve kterých děláme mumraj už 22 let. Jsme zde bezpečným zákoutím pro společná setkání. Ať už pro hru, seberozvoj nebo možnost říct si o pomoc. Záleží nám totiž na tom, aby se tu lidé navzájem znali a rozuměli si. Nabízíme jim proto šťavnatý program kroužků, kurzů a nepřeberných akcí. Chtěli bychom ale místní komunitu rozvíjet ještě více. Máme totiž hromadu nových nápadů na zajímavé a potřebné aktivity. Není pro nás ale jednoduché je financovat. Pomozte nám je uvést v život tím, že nás každý měsíc podpoříte drobnou částkou.

vybíráme od 20.12.2022
7 500 Kč

přispělo

9 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Je pro nás důležité, aby každá podpora, kterou dostaneme, byla plně přetavena do zážitků, které si od nás můžete odnést. Ať už v podobě překonání strachu ze včel během ekoprogramu pro rodiny, vytvoření si vlastní keramické figurky nebo šimrání v břiše při houpání v síti.

Pořádáme pro vás ale i mnoho pestrých akcí. Plesy, maškarní bály a Vánoční Veselí. Navštěvují vás doma naši čerti, andělé a Mikuláš. Můžeme se potkat na Počernických světýlkách a Počernickém kuřeti. A v zimě vyrábíme adventní věnce pro místní seniory, aby měli o něco hřejivější Vánoce.

Chceme vám toho ale nabídnout mnohem víc. Hledáme proto lidi, kteří jsou zapálení (nebo alespoň vytrvale doutnají) pro naše centrum a chtějí nám pomoci s rozvojem nových aktivit.
 
A o čem tedy konkrétně sníme?
Chceme:
  • podpořit maminky, které zradila psychika
  • opřít se do rozvoje ekocentra
  • otevřít ekovíkendy pro rodiny
  • pořádat semináře pro zdravý životní styl
  • organizovat speciální aktivity pro tatínky s dětmi
  • vytvořit programy inspirované Montessori
  • umožnit rodičům volný víkend bez dětí zajištěním dětského víkendového programu
  • tvořit venkovní hry
Sami to ale všechno zrealizovat nedokážeme. Proto potřebujeme vaši pravidelnou pomoc.
A nemusí jít o velkorysý dar. I sebemenší podpora je pro nás ohromně přínosná a pocit, že se můžeme spolehnout na pravidelné dárce, je pro nás nyní důležitější než jednorázová překvapení. Nebojte se proto zadat i jinou částku.

Za vaši obětavou podporu vám z celého srdce děkujeme.
Chceme tu být pro vás i dalších 22 let a věříme, že se nám toto přání společně splní.

Rádi byste nás podpořili, ale nejste si jistí, jakou váhu pro nás jednotlivé dary mají a jak konkrétně nám mohou pomoci? Nakoukněte: 
100 Kč – Pokud vám přijde stokoruna jako malá částka, tak se velmi mýlíte. Jde si za ni koupit papírové kapesníky pro utření více než 300 dětských nosíků.
300 Kč – Na tolik nás vyjde dopolední svačina pro všechny dobrovolníky pracující na burze.
500 Kč – Za tento obnos zajistíte hladkou koordinaci výroby adventních věnců pro 10 místních dědečků a babiček, kterým zpříjemníte Vánoce.
1.000 Kč – Tímto darem nám vyrazíte dech. A pak se notně zadýcháme během instalace nového vybavení pro další kroužky.
5.000 Kč – Máte Mumraj v srdci a chcete s ním uzavřít mecenášské přátelství? Říkáme ano! Při rýmě i ve zdraví. Za tuto částku totiž můžeme koupit 30 kilogramů pastelek, se kterými si nakreslíme náš vysněný dům se zahradou a vlastním parkovištěm.
Velice děkujeme Městskému úřadu Horní Počernice, díky kterému můžeme využívat prostory pro provoz Mumraje zdarma, a který hradí naše energie. Jsme vděční všem individuálním a firemním dárcům, bez kterých bychom neměli šanci pořádat naše komunitní akce. Vážíme si pomoci všech dobrovolníků, kteří nám jsou celoroční oporou. A děkujeme za přízeň všem účastníkům našich programů a akcí. Bez nich by tu Mumraj pro rodiny už dávno nemohl být.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ráda jsem přispěla tam, kde to má smysl. V Mumraji jsou skvělí lidé, s nadšením pro věc ;-)

Lenka Havlíčková
1 000 Kč

Jen tak dal. Jste uzasna parta. Velke diky, za vse co pro nas delate.

Olga Tajmrová

Moc Vám děkujeme nejen za Váš dar, ale i za krásný vzkaz. Udělal nám radost a povzbudil nás! Celý Mumraj Vám přeje, ať máte krásné svátky.

Mumraj z.s.

Mumraj mi přirostl k srdci a jsem ráda, že ho mohu podpořit.

Helena Králová

Moc Vám děkujeme za Váš dar a za Váš krásný vzkaz. Udělal nám, navíc nyní před Vánoci, opravdu velkou radost. Ze srdcí všech v týmu Vám děkujeme!

Mumraj z.s.