Sdílení o.p.s.


Hospicová a paliativní péče

Vánoční sbírka pro Sdílení

Pečujeme o vážně nemocné a umírající v okolí Telče, Třeště, Dačic a Slavonic. Pomozte nám zajistit pro ně a jejich rodiny tu nejlepší péči i v roce 2023. Děkujeme!

vybíráme od 24.10.2022

Vánoční sbírka pro Sdílení

Díky dárcům, jako jste Vy, můžeme pečovat o staré lidi a umírající v jejich domácím prostředí. Děkujeme!
73 000 Kč

přispělo

24 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Vážíme si důvěry rodin, ve kterých pečujeme o jejich blízkého v závěru života. Zároveň je nám velkou ctí být součástí rodinných životních příběhů. O jeden z nich se s námi podělila rodina Pátkova z Třeště.

To nejdůležitější, co jsme mohli babičce dát, byl náš čas

Babička celý život pečovala o druhé, především o svoji rodinu. Jejím přáním bylo, aby poslední chvíle svého života mohla prožít tam, kde to měla ráda - doma. A toto přání se jí díky laskavé péči Sdílení vyplnilo. Když se ohlédneme zpět, uvědomujeme si, že to nejvzácnější a nejdůležitější, co jsme mohli babičce dát, byl náš čas. Měsíce pečování byly velice náročné, ale měli jsme v zádech tým Sdílení a věděli jsme, že na to nejsme sami. Byli s námi jako naši strážní andělé ve dne i v noci. Také nyní vnímáme, že celé období pečování bylo pro nás darem, který rodinu ještě více stmelil. 

„Milé Sdílení, vaše cesta je plná lásky k ostatním lidem a snažíte se najít tu správnou cestičku ke každému. Děkujeme, že jedna z cest vedla i k nám.“

rodina Pátkova, Třešť

tým hospicové péče Sdílení

zdravotní sestřičky v rodinách pacientů
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Vážím si Vaší práce

Jana Lovětínská
1 000 Kč

Děkuji vám za vaši práci a přeju klidný advent!

Tereza Herdová

Vše nejlepší

Markéta Ondráčková
500 Kč