SANANIM


Pomoc Ukrajině

Pomozme kolegům adiktologům na Ukrajině

Podpořte s námi lidi ohrožené závislostí ve válečném konfliktu!

vybíráme od 7.3.2022

Pomozme kolegům adiktologům na Ukrajině

Navzdory všem hrůzám války kolegové a aktivisté na Ukrajině riskují své životy a podporují komunitu lidí, kteří užívají drogy.
68 301 Kč

přispělo

54 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Podpora nejohroženějším lidem na okraji společnosti ve válečném konfliktu 

Všichni jsme zdrceni událostmi na Ukrajině. Civilisté nejen ztrácejí přístup k základním lidským potřebám, ale - v případě lidí užívajících drogy - i o podporu odborných pracovníků, adiktologů, zdravotníků a sociálních pracovníků, bez níž se neobejdou. Ti statečně pokračují ve své práci v nejvíce postižených oblastech, pomáhají a zajišťují pokračování služeb.

Eurasijská asociace Harm Reduction (EHRA) se snaží zajišťovat práva, svobodu a zdraví lidí, kteří užívají psychoaktivní látky. Nyní ve spolupráci s organizací SANANIM otevírá tuto dárcovskou kampaň na podporu Harm Reduction a adiktologických, zdravotních a sociálních služeb pracujících se závislými. Přednost budou mít klienti z nejvíce postižených měst. Vybrané prostředky budou distribuovány prostřednictvím neziskové organizace Convictus Ukraine na individuální humanitární pomoc.Ganna Dovbakh, výkonná ředitelka EHRA: "Má rodina, přátelé z komunity a kolegové z drogových služeb jsou nyní v Kyjevě, Oděse, Charkově a dalších městech a vesnicích Ukrajiny. Letecké útoky na rezidenční čtvrti, bezprecedentní ničení veškeré městské infrastruktury, ruské a běloruské tanky, pouliční bitvy – to je realita, ve které lidé nyní žijí, brání svou zemi, ale také si koordinovaně pomáhají. Shromážděné zdroje od vás umožní lidem přežít."

Eliza Kurcevic, programová manažerka EHRA: "Navzdory všem hrůzám války na Ukrajině kolegové a aktivisté riskují své životy a podporují komunitu lidí, kteří užívají drogy. Pomáhají klientům se dostat do programů substituční péče, získat vodu, jídlo, léky nebo bezpečné místo. Nyní je řada na nás, abychom podpořili ukrajinské kolegy a vzdali hold jejich hrdinským činům. Zveme vás, abyste přispěli na naši kampaň."

Podpořte opomíjené!
Sláva Ukrajině!
Слава Україні!

#StandWithUkrainePodpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Sláva Ukrajině 🇺🇦

Ivana Radimecká
2 000 Kč

Тримайтеся, колеги! Слава Україні! ❤️🙏🇺🇦🇨🇿 Jsme s Vámi!

Anna Radimecká

Harm reduction programy pro všechny!
Podporuji práci kolegů a kolegyň z adiktologických služeb na Ukrajině, v myšlenkách jsem s vámi... <3

Michael Jettmar
500 Kč

Jiří Staníček
1 000 Kč

škoda že nelze dělat víc...

Jakub Chudomel

Držte se!

Petra Vincíková
1 000 Kč