České centrum pro investigativní žurnalistiku, o.p.s.


Jiné Protikorupční aktivity

Vánoční limitovaná edice investigace.cz

Organizovaný zločin je všude kolem nás. I tam, kde ho ostatní nevidí. Nebo nechtějí vidět. A od toho jsme tu my. Naše kauzy rezonují celým světem a mají reálný dopad. Panama Papers, FinCEN Files, Ázerbájdžánský laundromat, Grupo America, Ruská pračka Troika či nejnovější kauza Pandora Papers. Bez podpory veřejnosti to ale nedáme. Bez vás to nedáme. Kupte si tričko či ponožky z naší limitované předvánoční edice 2021 a podpořte naši práci. Podpořte nezávislou investigativní žurnalistiku.

Vánoční limitovaná edice investigace.cz

Darujte sobě a svým blízkým dárek, který má smysl. Podpořte redakci investigace.cz
51 540 Kč

přispělo

54 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jsme investigace.cz. Přinášíme převážně původní investigativní a datovou žurnalistiku. Specializujeme se na nadnárodní kauzy týkající se organizovaného zločinu, praní peněz, korupce, mafie, nebo třeba obchodů se zbraněmi a drogami. Odhalujeme české aktéry globálních kauz a vysvětlujeme, proč Česko významně figuruje v globálním financování organizovaného zločinu.

Organizovaný zločin je všude kolem nás. I tam, kde ho ostatní nevidí. Nebo nechtějí vidět. A od toho jsme tu my. Naše kauzy rezonují celým světem a mají reálný dopad. Panama Papers, FinCEN Files, Ázerbájdžánský laundromat, Grupo America, Ruská pračka Troika či nejnovější kauza Pandora Papers.

Bez podpory veřejnosti to ale nedáme. Bez vás to nedáme. Kupte si tričko či ponožky z naší limitované vánoční edice 2021 a podpořte naši práci.Podpořte nezávislou investigativní žurnalistiku. Ukažte, že vám to není jedno.Tričko i ponožky získáte jako odměnu za váš dar, který nám pošlete přes Darujme.cz či přímo na účet. Minimální výše daru za triko je 500 Kč, za ponožky 200 Kč. Můžete tak udělat radost sobě, či svým blízkým a darovat smysluplnou věc, navíc z udržitelných a etických materiálů.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Trika by se letos do Vánoc měla 100% stihnout vyrobit, ponožky však nejspíš bohužel ne.
Místo nich proto obratem, po připsání daru, obdržíte Poukaz na "nohy v teple", který můžete pod stromeček svým blízkým darovat místo fyzických ponožek, které obdarovaný obdrží až v lednu. Kdyby nakonec dodávka ponožek přece jen stihla v prosinci dorazit, bude o vánoční zázrak víc!

Minimální výše daru za odměnu je BEZ POŠTOVNÉHO - předpokládáme tedy, že si odměnu osobně vyzvednete u nás v kanceláři Na Zderaze 1275/15, 120 00 Praha 2. Pokud budete chtít odměnu zaslat poštou, prosím, navyšte dar o 70 Kč, což je poštovné a balné.

VÁNOČNÍ LIMITOVANÁ TRIKA - Ukažte, že vám to není jedno

Trička jsou vyrobena ze 100% organické bavlny belgickou etickou značkou Stanley/Stella. Splňují nejvyšší standardy, včetně certifikace GOTS. Potisknuta jsou v Česku firmou T-SHIRTS 4U s.r.o. Nápisy k dispozici jsou ve třech variantách "Kokain nevezu", "Peníze neperu" a "Tygry nevařím", ve velikostech dámské a pánské S-XXXL. Další informace k nim (tabulku velikostí, možnosti dopravy, aj.) naleznete zde.VÁNOČNÍ LIMITOVANÉ PONOŽKY - Pořiďte si nohy v teple

Ponožky jsou vyrobeny v Česku udržitelnou firmou we are ferdinand. Složení ponožek je 80 % bavlna, 15 % polyamid, 5 % elastan. Ponožky nabízíme ve dvou velikostech, "dámská" - 36-40 a "pánská" - 41-46 a ve dvou střihách - klasické a kotníkové.

Jelikož se však bohužel nejspíše nestihnou vyrobit do Vánoc, místo nich obdržíte dárkový poukaz na "nohy v teple", který můžete darovat pod stromeček. Investigativní ponožky za podporu novinářů z investigace.cz vám poté dorazí začátkem ledna.Více informací naleznete zde: https://www.investigace.cz/partneri/vanocni-limitovana-edice-2021/, případně se na nás obraťte na chcivic@investigace.cz. 
Děkujeme, že považujete investigativní novinařinu a důležitou. Děkujeme, že vám to není jedno. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za vaši práci!

Dárce

Diky a moc vám fandím

Michaela Habrová
570 Kč

Díky!

Jiří Topka
1 000 Kč

Len tak ďalej...

Dárce
700 Kč

DÍKY ZA VAŠI PRÁCI!

Veronika vicherková
1 000 Kč

Obdivuji Vás a moc Vám fandím. Díky za to co děláte.

Jiří Tošovský
2 000 Kč

Děkuji velmi za Vaši práci! Přeji zdraví a veselou mysl!

Dita Šebestová
900 Kč

<3

Andrej Sebestyen
1 500 Kč

Držím Vám všem palce.

Lukáš Nechvátal
700 Kč