F-nadace


Filantropie a dobrovolnictví Regionální a komunitní rozvoj

Kurzy Alfa - evangelizace národa a proměna společnosti

Alfou prošly v České republice už tisíce účastníků a pro mnohé z nich to byl začátek jejich cesty s Bohem. Toužíme po tom, aby skrze Alfu našlo víru čím dál více lidí. Toužíme po tom, aby se skrze Alfu probudila také touha křesťanů přinášet Evangelium lidem v naší zemi.

Kurzy Alfa - evangelizace národa a proměna společnosti

Kurzy Alfa jsou účinným a prověřeným nástrojem šíření Evangelia. V České republice jsou pořádány déle než 20 let více než deseti denominacemi i dalšími organizacemi. Alfa vytváří bezpečný a příjemný prostor pro setkání, diskusi a hledání odpovědí na zásadní životní otázky. Alfu lze pořádat v restauracích, církvích, doma, ve vězení a nově také online.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Kurzy Alfa jsou účinným a prověřeným nástrojem šíření Evangelia. V České republice jsou pořádány déle než 20 let více než deseti denominacemi i dalšími organizacemi. Alfa vytváří bezpečný a příjemný prostor pro setkání, diskusi a hledání odpovědí na zásadní životní otázky. Alfu lze pořádat v restauracích, církvích, doma, ve vězení a nově také online

Pořadatelům nabízíme veškeré materiály (série přednášek pro dospělé i mládež o základních tématech křesťanství), školení a podporu zdarma

Váš příspěvek nám pomůže kurzy Alfa zkvalitňovat, šířit o nich povědomí, připravovat a podporovat další pořadatele, nabízet návazné programy pro ty, kteří skrze Alfu udělají krok k Bohu a hledají své místo v církvi. Pomozte nám šířit Evangelium a Boží království v naší zemi!

Děkujeme!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Adresa kam zaslat potvrzení:
Thákurova 3, 160 00 Praha 6 - Dejvice

Mariusz Kuźniar
300 Kč

Alfa nejlepší lék na deltu.

Ivana Vagenknechtová

Díky za vše!!!

JM
500 Kč