Cesta domů, z.ú.


Zdraví Hospicová a paliativní péče

Květináče na terasu pro klienty

Součástí nové budovy Cesty domů v pražské Michli jsou i čtyři jednolůžkové pokoje, které jsou určeny k odlehčovacím pobytům lidí s vážným onemocněním. Pokud to počasí dovoluje, klienti rádi tráví čas na terase, kam je bezbariérový přístup a dá se zde pobývat i na lůžku. Pro dovybavení terasy potřebujeme pořídit několik truhlíků na květiny.

vybíráme od 6.4.2021
0 Kč
vybráno 0 % z 5 000 Kč

zbývá

81 dní
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pobytovou službu odlehčovacích služeb jsme v našem novém sídle spustili na začátku minulého roku. Službu využívají lidé v pokročilých a konečných stadiích nevyléčitelné nemoci, jejichž rodiny tak získají prostor pro odpočinek a vystřídání v náročné péči. Služba je určena klientům z celé České republiky a zkušenosti z pilotního provozu budeme předávat dalším organizacím, aby podobná lůžka s takto specifickou nabídkou mohla vznikat i jinde v ČR.

Svým příspěvkem podpoříte nákup květináčů, které budou osazeny květinami a budou tak zpříjemňovat pobyt našich klientů na terase. Děkujeme!

V roce 2020 proběhlo celkem 111 odlehčovacích pobytů. Neznamená to stejný počet klientů, protože 17 lidí bylo na pobytu opakovaně.  Celkem se na odlehčovacích pobytech vystřídalo 66 klientů. Více o prvním roku provozu služby se můžete dočíst na našich stránkách.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu