Nadační fond Podpořit


Filantropie a dobrovolnictví Jiné

Činnost Nadačního fondu Podpořit

Podpořit.cz je webová stránka, kterou když využíváte, přispíváte lidem v nouzi, aniž byste něco platili. Je to rychlé a zvládne to každý. Chceme, aby se díky nám přispívalo více. Náklady na provoz projektu nejsou zanedbatelné a přesně s nimi nám můžete pomoct. Něco nás stojí provoz webu, domény, platební brána a spoustu dalšího.

Pomozte projektu od Nadačního fondu Podpořit

Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Věříme, že každý člověk je výjimečný, a že každý výjimečný člověk pomáhá těm, kteří v životě neměli tolik štěstí jako on sám.

Někdy to může být složité a těžké, ale proto jsme tu my, abychom dobré skutky dělali dostupnější.

Naším posláním je umožnit každému pomáhat potřebným, a to bez útraty jediné koruny ze své kapsy. Chceme přinášet radost Vám samotným, ale i těm kterým díky Podpořit pomáháte.

Komu jsme už pomohli?

Terezce z Prahy, která trpí mozkovou obrnou. Aby mohla začít chodit do školky, potřebovala speciální sluchátka a lekce logopedie. To jsme pro ni dokázali zařídit.

Olomouckému mobilnímu hospicu Nejste sami jsme pomohli získat penízky na notebook, který teď slouží lékařům v terénu pro monitorování pacientů.

V době koronaviru jsme pomohli Chráněnému bydlení Ovečka, kde žijí lidé s psychickými onemocněními, kteří se o sebe nemohou starat sami. Zajistili jsme jim potřebné jednorázové roušky, rukavice a dezinfekční mýdla. 

A spoustě dalším. Všechny příběhy, kterým jsme pomohli naleznete na této stránce.

Jak funguje dobroprojekt od Nadačního fondu Podpořit?


Online nakupování a konání dobrých skutků. Tyto dvě na první pohled odlišné činnosti jsme dokázali spojit v jednu a získat tak pro dobrou věc stovky tisíc korun. Mimo online nakupování je možné na naše příběhy přispět i bankovním převodem nebo platební kartou.
Podpořit.cz je nástroj, se kterým přispějete na dobrou věc dvěma kliknutím myši a bez útraty jediné koruny. Je to možné díky online nákupům. Stačí když před svým nákupem vyhledáte daný e-shop přes Podpořit, prokliknete se do něj a nakoupíte jako vždy. Po provedení nákupu pošle obchod až 25 % z ceny objednávky na dobrou věc. V praxi to funguje tak, že když si chcete objednat sluchátka, vyhledáte na Podpořit.cz elektro a do obchodu se prokliknete. Potom nakoupíte stejně jako vždy. Jakmile objednávku dokončíte, obchod za to že jste přišli přes Podpořit, pošle část své marže na dobrou věc. 

Může to být ještě snazší? 

Může! Když si chcete celý postup usnadnit, stačí si stáhnout doplněk do prohlížeče. Jakmile pak navštívíte některý z partnerských e-shopů, vyskočí Vám tlačítko, po jehož stisknutí automaticky přispíváte a nemusíte se tak bát, že na Podpořit zapomenete.

Kde se o nás mluvilo?

Článek o Podpořit na CzechCrunch.cz
Článek o Podpořit ve Forbes.
Článek o Podpořit na StartupJobs.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu