Jablonec Jinak z.ú.


Kultura, umění a historie Děti, mládež, rodina

Jizerská 50 padesátkrát jinak

Navazujeme na úspěšný první ročník doprovodné kulturní akce k závodu Jizerská 50. Motem letošního ročníku je světlo. Od 11. do 13. února rozsvítíme Jablonec světelnými instalacemi ve městě. Vrcholem bude 13.2. v 19.00 jedinečná talkshow Kupé ve stopě, a to zdarma online přes Facebook Live s hosty, a to sklářským výtvarníkem Zdeňkem Lhotským a Nikolou Matějcovou a Šárkou Razymovou neboli sestry Sudovy.

vybíráme od 9.2.2021
5 800 Kč

přispělo

15 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pořádáme druhý ročník doprovodné kulturní akce k závodu Jizerská 50. Deset umělců společně s místními organizacemi od 11. do 13. února rozsvítí Jablonec svými instalacemi, denně od 17  do 20 hodin. Každý umělec téma závodu Jizerské 50 pojal po svém. Někdo se inspiroval jedinečným místem Jizerských hor, kde závod probíhá, jiní nahlédli do historie závodu nebo se zaměřili na samotné závodníky a jejich prožitky při běhu. Diváci budou mít možnost si individuálně instalace projít.

Mapa instalací je k dispozici na webu  www.jizerska50jinak.cz nebo v tištěné podobě k vyzvednutí v Sokolovně nebo La Kavárně od 11.února 2021.

https://www.jizerska50jinak.cz/

Jedinečná talkshow Kupé v lese, tentokrát Kupé ve stopě bude streamovaná  13.2. v 19.00  živě s hosty sklářským výtvarníkem Zdeňkem Lhotským a Nikolou Matějcovou a Šárkou Razymovou neboli sestry Sudovy, zdarma online přes Facebook Live.Vzpomínka na 1. ročník únor 2020

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuju za světlo a po dlouhý době živo-t ve městě .)

Hele

Vřelé díky za světlo v kulturním temnu

Dita Procházková
1 000 Kč