Destiny Pet z.s.


Zvířata

Kvalitní stelivo pro kočičky z Destiny Pet z.s.

Čistota-půl zdraví. U kočkolitu to platí dvojnásobně, protože je to nejen pro kočičky ale i lidi, kteří se o ně starají. Nejvíce spokojeni jsme všichni byli s kočkolitem Tigerino, který nejdéle vydrží v plné kvalitě, nepráší a žádná kočička s ním nemá problém. Rádi bychom nakoupili 80 pytlů. Pomůžete nám prosím?

vybíráme od 8.1.2021
12 220 Kč

přispělo

16 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Do naší péče se dostávají různá zvířata (hlavně kočičky) a často jsou ve velmi zbědovaném stavu. Jiní před nimi zavřeli svá srdce i oči, ale u nás dostanou druhou šanci. Pro nás je každý život je jedinečný a nenahraditelný. U nás se všem dostane veškeré potřebné veterinární péče a péče v domácím prostředí. Ať už se jedná o náročné operace nebo „jen“ základní ošetření, uděláme vše, co je v našich silách, aby se zvířátka zotavila, našla ty nejlepší domovy a konečně poznala skutečnou lásku domova.

Udržování přívětivého a zejména čistého prostředí pro všechny naše svěřence je pro nás prioritou a azylová teta neustále uklízí, čistí záchody, vytírá apod. Základní potřebou je pro nás kvalitní stelivo - používáme Tigerino, které nejdéle vydrží v plné kvalitě, nepráší a žádná kočička s ním nemá problém.

Pomůžete nám, prosím, zajistit pro kočičky dostatek kvalitního steliva?

Děkujeme za jakoukoliv formu podpory! 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Pro kočičky

Dárce

🐱🐱🐱❤️❤️❤️

Petra Těhnikova
700 Kč

Kočičkám zdar😻

Daniela Fraňková
1 000 Kč