spolek Fiducia


Kultura, umění a historie

Podpoř tisk bulletinu Krásná Ostrava

Bulletin Krásná Ostrava vydáváme už osm let pravidelně čtyřikrát ročně jako dobrovolnickou aktivitu na vlastní náklady. Podpoř tisk letošního ročníku, který celkově vyjde na 55 tisíc korun (editoři, grafik a autoři příspěvků pracují bez nároku na honorář). Časopis přináší články o minulosti a současnosti Ostravy, více o něm zde: https://klubfiducia.cz/okraslovaci-spolek-za-krasnou-ostravu/

vybíráme od 5.1.2021

Chci podpořit tisk bulletinu Krásná Ostrava na rok 2021

Chci podpořit tisk bulletinu Krásná Ostrava na rok 2021
73 277 Kč
vybráno 133 % z 55 000 Kč

přispělo

71 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Jako poděkování na Tebe bude celý ročník bulletinu 2021 čekat ve Fiducii vždy po vytištění jednotlivých čísel (vychází pravidelně ve dnech slunovratu a rovnodennosti). Vyzvednout si je budeš moci vždy hned po vydání a nebo najednou ke konci roku.

Dosud jsme vydali 31 čísel – v červnu 2013, když vyšlo první číslo, jsme ani nedoufali, že bychom časopis dokázali tolik let pravidelně vydávat, a to vlastním nákladem formou dobrovolnické práce. Zejména díky tomu, že se autoři textů z řad významných osobností regionu vzdávají honorářů za své texty a editoři a grafici pracují jako dobrovolníci, se nám to daří a z původně zamýšlené guerillové aktivity vznikl pravidelně vycházející kvalitní bulletin zaměřený na veřejný prostor, umění, architekturu, krajinu či historii Ostravska. Na tisk se skládají členové spolku a další podporovatelé. Děkujeme všem, kdo nám takto pomáháte.

Bulletin Krásná Ostrava  je k dostání v Antikvariátu a klubu Fiducia, na e-shopu www.klubfiducia.cz a ve všech pobočkách Ostravského informačního servisu za symbolických 20 Kč.
Starší čísla z let 2013–2019, jež jsou již rozebrána, lze stáhnout ve formátu pdf na naší stránce zde: http://www.krasnaostrava.cz/…va/Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať se vám daří i v této podivné době !

Apolena Veldová
1 000 Kč

Díky za to, že jste!

Václav Klemens
1 000 Kč

PF 2021

Eduard Křiklava

Opatrujte se, držte se!

Jana Žilová
1 000 Kč

Fiducia, "Okrašlovák", bulletin, všechna ta práce kolem, v dnešní divné době, skvělá práce ! Moc děkuji a těším se na vše další.

Martin Tinka
500 Kč

goodluck a diky

Petr Sebesta
777 Kč

Držte se, jste skvělí a strašně důležití.

Michal Cuc
1 000 Kč

Držím palce

Jana Malášek Šrubařová
200 Kč

Děkuji za vydávání bulletinu a práci, kterou tomu věnujete, držte se! Antonín

Antonín Dvořák
500 Kč

Úžasné čtení,díky!

Radka CHOBOTOVÁ