Nadační fond pro Pelhřimovsko, nadační fond


Zdraví AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

Solidarita se zdravotníky

Centrem dění jsou aktuálně nemocnice. Připojte se k vyjádření solidarity a morální podpory pro zdravotní sestry, lékaře a všechny, kdo obětavě pečují v našem regionu o naše zdraví.

vybíráme od 6.11.2020

Buďte štědří pro dobrou věc.

14 700 Kč

přispělo

10 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Průběžně mapujeme potřeby zdravotníků na území  bývalého okresu Pelhřimov. Momentálně všechno potřebné vybavení mají, avšak jejich služba je velmi, velmi náročná. Ohleduplným chováním, vyjádřením díků za jejich práci a symbolickou podporou v podobě nákupu čerstvých vitamínů a minerálek či zdravou pochutinou uděláme to nejlepší, co právě můžeme. 

Aby byla realizace pomoci snadnější, spouštíme tento projekt Solidarita se zdravotníky. Za Vaše dary nakoupíme zmíněné občerstvení a rozdělíme do zdravotních zařízení  v našem regionu, jmenovitě Nemocnici Pelhřimov, léčebně dlouhodobě nemocných Humpolec a Počátky. 

Prosíme o šíření této informace a moc děkujeme všem dárcům. 

Nadační fond pro Pelhřimovsko je nezávislý regionální fond. Všechny náklady na jeho provoz hradí zřizovatel fondu, firma Proofest International s.r.o. Vše o nás najdete na www.nfpelhrimovsko.cz a sociálních sítích.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

👌💙

Vladimír Bedřich
1 250 Kč