ANO, ANO


Sociálně znevýhodněné skupiny

Náramek BODY ID Light Black

Váš příspěvek za náramek bude připsán na účet veřejné sbírky ANO, ANO na sociálně znevýhodněných dětí a mládeže. Pečlivě vyplňte údaje v darovacím formuláři. Na jejich základě obdržíte Váš náramek BODY ID. Náramek Vám bude doručen prostřednictvím Vámi zvolené pobočky Zásilkovna.cz. Poštovné je ZDARMA.

Sestavit BODY ID Light Black

Sestavte si svůj identifikační náramek od BODY ID model Light Black a svým příspěvkem podpořte v rámci Veřejné sbírky sociálně znevýhodněné děti a mládež.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Vytvořte si vlastní identifikační náramek BODY ID Light Black

Identifikační náramek BODY ID může na svém štítku obsahovat všechny důležité informace o tom kdo jste, koho kontaktovat, jakými trpíte zdravotními problémy a jiné podstatné informace, které jsou v krizových situacích zásadní a mnohdy rozhodující. Štítky na náramcích BODY ID jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a informace na nich jsou vyznačené laserem tak, aby byly v bezpečí uchovány za jakékoliv situace.

Identifikační náramek BODY ID si můžete nechat vyrobit za příspěvek do veřejné sbírky Příspěvek za náramek je připsán na sbírkový účet Veřejné sbírky neziskové organizace ANO, ANO. Tato veřejná sbírka společně s projekty Sport pomáhá a projekt Sen podporuje sociálně hendikepované děti a mládež.
Zde se můžete podívat, komu díky Vašim příspěvkům za identifikační náramky pomáháme.

Poštovné je ZDARMA prostřednictvím poboček
Zasilkovna.cz

Další informace o produktu ID Light Black:
Šířka 1,4 cm. Svou velikost si nastavíte jednou, ale o to rychleji náramek nasadíte a neztratíte. Nejodolnější laserování na kvalitní černěné oceli. Čistý 100% silikon (silnější verze).

Vhodný poro zápěstí do 25 cm. Nejmenší zápěstí doporučujeme cca 14.5 cm.

Velikost nastavíte podle návodu níže, který přikládáme také k náramku do zásilky. Velikost nelze dále upravovat, protože zapínání je "součástí" pásku, nicméně je velmi vhodné pro ty, kteří preferují komplikovanější rozepnutí náramku (přes dvojitou pojistku). A zapínání je také snadnější - přetáhnete přes ruku a jednoduše obě pojistky zacvaknete a zapnete tak náramek.


BARVY NÁRAMKŮ:

  • ČERNÁ
  • ČERVENÁ
  • MODRÁ
  • TYRKYSOVÁ
  • ŽLUTÁ
  • RŮŽOVÁ

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu