ANO, ANO


Sociálně znevýhodněné skupiny

Náramek BODY ID Elite Black

Váš příspěvek za náramek bude připsán na účet veřejné sbírky ANO, ANO na sociálně znevýhodněných dětí a mládeže. Pečlivě vyplňte údaje v darovacím formuláři. Na jejich základě obdržíte Váš náramek BODY ID. Náramek Vám bude doručen prostřednictvím Vámi zvolené pobočky Zásilkovna.cz. Poštovné je ZDARMA.

Sestavit BODY ID Elite Black

Sestavte si svůj identifikační náramek od BODY ID model Elegant Black a svým příspěvkem podpořte v rámci Veřejné sbírky sociálně znevýhodněné děti a mládež.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Vytvořte si vlastní identifikační náramek BODY ID Elite Black

Identifikační náramek BODY ID může na svém štítku obsahovat všechny důležité informace o tom kdo jste, koho kontaktovat, jakými trpíte zdravotními problémy a jiné podstatné informace, které jsou v krizových situacích zásadní a mnohdy rozhodující. Štítky na náramcích BODY ID jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a informace na nich jsou vyznačené laserem tak, aby byly v bezpečí uchovány za jakékoliv situace.

Identifikační náramek BODY ID si můžete nechat vyrobit za příspěvek do veřejné sbírky Příspěvek za náramek je připsán na sbírkový účet Veřejné sbírky neziskové organizace ANO, ANO. Tato veřejná sbírka společně s projekty Sport pomáhá a projekt Sen podporuje sociálně hendikepované děti a mládež.
Zde se můžete podívat, komu díky Vašim příspěvkům za identifikační náramky pomáháme.

Poštovné je ZDARMA prostřednictvím poboček
Zasilkovna.cz

Další informace o produktu ID Elite Black:
Šířka 1,8 cm. TOP model z řad BODY ID. Zapínání podobné Apple hodinkám. Doporučujeme pro zápěstí do 20 cm. Nejodolnější laserování na kvalitní černěné oceli. Čistý 100% silikon (silnější verze).

Velikost si nastavíte tak, že kovový knoflík zasadíte do jedné z dírek na pásku. Můžete si nastavovat délku pásku dle libosti, třeba i přes rukávy, když chcete, aby byl náramek neustále vidět.

BARVY NÁRAMKŮ:

  • ČERNÁ
  • ŽLUTÁ REFLEXNÍ
  • ČERVENÁ
  • MODRÁ
  • ŽLUTÁ
  • RŮŽOVÁ
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu