Pragovka for Art z. s.


Kultura, umění a historie

Pragovka Gallery

Pragovka Gallery vytváří živé centrum kvalitního kulturního a společenského dění na Praze 9, přináší alternativu trávení volného času pro veřejnost a zároveň buduje podpůrnou platformou pro umělce sídlící na Pragovce.

vybíráme od 24.7.2020
28 042 Kč

přispělo

20 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pragovka Gallery vytváří živé centrum kvalitního kulturního a společenského dění na Praze 9, přináší alternativu trávení volného času pro veřejnost a zároveň buduje podpůrnou platformou pro umělce sídlící na Pragovce. Zaměřuje se na prezentaci současných mladých uměleckých scén a začínajících umělců.  Kromě výstav se stará o řadu doprovodných programů ve formě komentovaných prohlídek, tematických přednášek, veřejných debat, workshopů pro veřejnost, performance, koncertů a edukačních programů pro školy. Pravidelně pořádá umělecký festival Kolben open a pravidelné akce jako  Artbazaar a Zažít město jinak.
 


V průběhu koronavirové pandemie dodržela Pragovka Gallery naplánovaný výstavní plán v plné míře a jako jedna z prvních institucí v Česku zprostředkovávala lidem umění prostřednictvím výstav ve 3D, online rozhovorů a komentovaných prohlídek včetně festivalu Kolben Open v online podobě. Vzhledem k vládním restrikcím však výrazně utrpěla po finanční stránce, a proto jsme založili na její podporu profil zde na Darujme.cz. Budeme moc rádi za jakoukoliv finanční výpomoc z vaší strany.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

díky že to děláte

Aleš Novák
2 840 Kč

mich mich mich

Helena Mechová
222 Kč

díky moc Pragovko!

Aleš Novák
1 000 Kč

Od Míši za obrázky. Držte se. Díky

Michaela Červená
3 000 Kč

Super napad. Ještě, ze to lze. Bez jógy by moje zada nevydrzela

Katerina NovotnA
200 Kč