Rodina v centru, z.ú.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Kup si pracanta

Staráme se o ohrožené děti a rodiny. Aby děti byly šťastné a samy jednou dokázaly vytvořit láskyplný domov. Pomůžeme rodinám vyřešit prakticky cokoli – vztahy, bydlení, práci, dluhy nebo školu. Naši pracovníci jsou klientům k dispozici na třech místech v Novém Boru a prostory nám nestačí. Pomozte nám dostat služby pod jednu střechu.

vybíráme od 18.8.2020

Kup si pracanta

Pracant symbolicky pomůže na stavbě.
385 378 Kč

přispělo

96 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pomůžeš postavit dům, kde rodiny v krizi najdou péči a podporu. Každý rok nás navštíví více než 1100 klientů. Naši nejzranitelnější, děti a jejich rodiče, řeší citlivé rodinné problémy v  přeplněné budově, kde je hluk, málo prostoru a děti běhají po chodbách. Chybí konzultovny, učebny, tréninkové dílny a zahrada a hřiště pro děti.

Dlouhodobě bojujeme proti limitům staré budovy. Získali jsme částku 16 205 000 Kč na stavbu Sociálního centra Dům rodiny u Evropského fondu regionálního rozvoje. Dům se už staví.  Potřebujeme 1 500 000 Kč, abychom dům mohli dokončit. Bez dárců se neobejdeme.   

Váš dar zdvojnásobí novoborská sklářská firma LASVIT. Příspěvek 500 Kč od Vás tak nakonec bude znamenat 1 000 Kč na stavbu Domu rodiny. 

Získáte certifikát s vlastním věnováním. Můžete jej darovat svým blízkým a udělat dvojnásobnou radost.  Rodina v centru zlepšuje život dětí a rodin na Novoborsku už 15 let. Přidejte se k nám a společně dokončíme dům, který bude pomáhat našim dětem, aby z nich vyrostli dospělí, kteří nám zajistí klidné stáří.   

"Rozhodně mě Rodina v centru pomohla ve startu do nového života. Už si dokážu sama říct, co potřebuju. Nemusím se řezat jako dřív."  (Jana, 14 let, Nový Bor)

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

V době koronavirové krize jsem jako invalidní důchodce žádnou finanční újmou netrpěla, proto jednorázový příspěvek vlády posílám na dům Rodiny v centru, kde bude využit na prospěšnou a dobrou věc.

Ida
5 000 Kč

Ať se dílo podaří...fandím vám

Lada Sobecka
500 Kč

Ráda bych pomohla přispět aspoň touto částkou ke zlepšení podmínek života dětí, které to nejvíce potřebují.

Milena Andresova
1 500 Kč

Platba z těch 5000,které máme jako důchodci dostat od státu,což je např.vůči rodinám s dětmi, kde rodiče nemají a nebudou mít jistý příjem, naprostá nemravnost a je to kupování si voličů, ne,že ne. Starobní důchodci byla a je jediná skupina obyvatel,která má zaručen pravidelný peněžní příjem v neztenčené výši. Zatím.Až se propadnou veřejné finance, bude hůře,ne lépe. Rodina v centru příspěvek dobře využije

Lenka Šepsová
2 500 Kč

Držím palce <3

Soňa Tomková
700 Kč

Každý má svůj sen a tím to začíná. Nechť Vám tento dar pomůže Vás sen zrealizovat!

Dárce

Jen splácím dluh. Děkuji za Vaši pomoc.

Giorgio Cadorini