Rodina v centru, z.ú.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Kup si pracanta

Staráme se o ohrožené děti a rodiny. Aby děti byly šťastné a samy jednou dokázaly vytvořit láskyplný domov. Pomůžeme rodinám vyřešit prakticky cokoli – vztahy, bydlení, práci, dluhy nebo školu. Naši pracovníci jsou klientům k dispozici na třech místech v Novém Boru a prostory nám nestačí. Pomozte nám dostat služby pod jednu střechu.

vybíráme od 18.8.2020

Kup si pracanta

Pracant symbolicky pomůže na stavbě.
108 910 Kč

přispělo

59 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Každý rok nás navštíví více než 1100 klientů. Naši nejzranitelnější, děti a jejich rodiče, řeší citlivé rodinné problémy v  přeplněné budově, kde je hluk, málo prostoru a děti běhají po chodbách. Chybí konzultovny, učebny, tréninkové dílny a zahrada a hřiště pro děti.

Dlouhodobě bojujeme proti limitům staré budovy. Získali jsme částku 16 205 000 Kč na stavbu Sociálního centra Dům rodiny u Evropského fondu regionálního rozvoje. Dům se už staví.  Potřebujeme 1 500 000 Kč, abychom dům mohli dokončit. Bez dárců se neobejdeme.   

Kup pracanta jako dárek. Pomůžeš postavit dům, kde rodiny v krizi najdou péči a podporu. Získáte certifikát s vlastním věnováním. Můžete jej darovat svým blízkým k Vánocům. Uděláte dvojitou radost.  

Váš dar zdvojnásobí Nadace Divoké husy.  Ke každé koruně, kterou darujete se automaticky přičte další koruna od nadace. 


Rodina v centru zlepšuje život dětí a rodin na Novoborsku už 15 let.
Přidejte se k nám a společně dokončíme dům, který bude pomáhat našim dětem, aby z nich vyrostli dospělí, kteří nám zajistí klidné stáří.   

"Rozhodně mě Rodina v centru pomohla ve startu do nového života. Už si dokážu sama říct, co potřebuju. Nemusím se řezat jako dřív."  (Jana, 14 let, Nový Bor)

 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Držím palce <3

Soňa Tomková
700 Kč

Každý má svůj sen a tím to začíná. Nechť Vám tento dar pomůže Vás sen zrealizovat!

Dárce

Jen splácím dluh. Děkuji za Vaši pomoc.

Giorgio Cadorini