Cesta domů, z.ú.


Hospicová a paliativní péče Zdraví

Přenosný infúzní stříkačkový dávkovač léků

Pomůcka pro zdravotníky, kteří pečují o lidi na konci života v domácím prostředí. Jedná se o infúzní dávkovač určený především k dlouhodobému dávkování léčiv. Na pomůcku jsme dostali dotaci, která ale pokryje jen část nákladů. Z celkové ceny 35 000 Kč tedy sháníme 21 000 Kč, děkujeme.

vybíráme od 11.6.2020
0 Kč
vybráno 0 % z 21 000 Kč

zbývá

20 dní
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Za finanční příspěvek nakoupíme infúzní stříkačkový dávkovač PPS 9001S. Tento přístroj doplní stávající vybavení zdravotnického týmu domácího hospice Cesty domů a bude sloužit zdravotníkům při péči o pacienty. Dostatek kvalitního vybavení je nezbytný pro poskytování zdravotních služeb. Ty poskytujeme nevyléčitelně nemocným umírajícím 24 hodin denně 7 dní v týdnu, a to v domácím prostředí, kam za klienty dojíždíme. Z toho důvodů potřebujeme vybavení, které je vhodné pro transport a použití v domácím prostředí.

V loňském roce jsme pečovali o 337 pacientů, z toho 12 dětí. Péče ambulance podpůrné a paliativní péče a její výjezdní služby se dostala k dalším 147 lidem. Poradna provedla více než 4000 konzultací, služeb půjčovny pomůcek využilo skoro 600 rodin a další zhruba 100 využilo služeb našich odlehčovacích asistentů. Jen v Praze by nějakou formu paliativní péče potřebovalo více než 7000 lidí za rok. Proto rozšiřujeme nabídku přímých služeb i vzdělávací a osvětové aktivity, aby tam, kam nedosáhne samotná péče, dosáhla informace, leták či kniha.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu