Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích


Lidé s postižením Sociálně znevýhodněné skupiny

Virtuální čaj v Čajovně Hóra

Podpořte činnost litoměřické čajovny, která je oblíbeným místem pro všechny, kteří hledají klidné a příjemné místo na odpočinek nebo setkání. Téměř dva měsíce byla čajovna kvůli vládnímu nařízení zavřená. Výpadek tržeb znamená obrovskou ztrátu v našem rozpočtu a pomalý návrat celé společnosti do normálu pro nás představuje velkou nejistotu do budoucna. Přitom čas, kdy byla čajovna zavřená, jsme využili k celkové renovaci prostoru – vymalovali jsme, uklidili každý kout … To vše vlastními silami. Dejte si u nás virtuální čaj a podpořte tak naši činnost. Děkujeme!

vybíráme od 12.5.2020
12 550 Kč
vybráno 42 % z 30 000 Kč

přispělo

35 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Kdo jsme? 
Čajovna Hóra je chráněným pracovištěm, které zaměstnává osoby se zdravotním postižením. V tuto chvíli u nás pracuje 19 lidí s mentálním, duševním a tělesným handicapem.  Součástí čajovny je i dětský koutek pro rodiny s dětmi. V tomto prostoru se konají také výstavy, dětská divadelní představení, besedy, ….

Co za Váš příspěvek pořídíme?
Vaše příspěvky pokryjí zpětně náklady na renovaci prostoru a nové vybavení do kuchyně, které bychom si pořídili z tržeb v době epidemie. O tom, jak je Váš dar využit, Vás budeme pravidelně informovat. 

Adresa čajovny: Osvobození 19, Litoměřice 412 01
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu


Máme otevřeno! Moc se na Vás těšíme :)

Založení projektu

☀️

Petra Švalichová
500 Kč

Bůh Vám žehnej.

Rostislav Švarc
250 Kč

Reston Englisth Club

Renata Vášová

Jen tak dál :)

Ota Řepík
500 Kč