IQLANDIA, o.p.s.


Vzdělávání a výzkum Děti, mládež, rodina

Podpořte science centrum iQLANDIA

Drazí přátelé vědy a techniky, staňte se podporovateli science centra, které se nachází ve složité finanční situaci. Jsme nezisková organizace a stejně jako jinde ve světě se ani liberecké science centrum neobejde bez sponzorů a dotací. Současná doba, kdy jsou centra uzavřena a přišla tak o svůj hlavní zdroj příjmu ze vstupného, je pro nás již bezesporu kritická.

vybíráme od 30.4.2020
22 950 Kč

přispělo

15 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Kdo jsme? 
iQLANDIA již šest let doplňuje žákům a studentům výuku technických a přírodovědných předmětů. Tím naplňujeme své poslání badatelským přístupem vzdělávat nastupující generace, být zázemím pro pedagogy a líhní pro budoucí vědce. Pro školy realizujeme každý rok více než 30 autorských laboratorních programů z oborů fyziky, astrofyziky, geografie, chemie, biologie, 3D technologie nebo programování. 
Zájem o přírodovědné a technické obory v iQLANDII podporují také stovky interaktivních exponátů, badatelské aktivity, workshopy a jedinečné planetárium. Tímto způsobem naplňujeme touhu po poznávání i široké veřejnosti, především pak rodin s dětmi. 

Podpořte iQLANDII 
Chceme udržovat a nadále rozvíjet vzdělávací programy pro školy, podporovat pedagogy a zapalovat v dětech první jiskřičky zájmu o vědu a techniku. Bez další podpory to však nebude možné. Jednorázovým nebo měsíčním finančním darem nám pomůžete popularizovat přírodovědné a technické obory s využitím principů neformálního vzdělávání a badatelského přístupu a zpřístupňovat vědu a výzkum školám i široké veřejnosti. V sázce je vzdělávání i vašich dětí. 
Podpořte činnost libereckého science centra a zvyšte pravděpodobnost, že se právě zde zapálí pro vědu budoucí Heyrovský, Holý či Wichterle ... 
 
Vaší podpory si velmi vážíme.
Vaše iQLANDIA

Klíčová data z výroční zprávy za 2019
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Iqlandie je úplně super, už se s mojim synem Oskárkem nemůžeme dočkat až se zase otevře.

Martin Bílek
500 Kč

Na základě reportáže regiony ČT jsem Vám zaslal příspěvek. Prosím Vás, pokud budete v médiích, požádejte o přispěk. Nemáte se zač stydět. Budoucnost národa je o vědění. Hodně štěstí. Bouda Petr. Děkuji

Petr Bouda
2 000 Kč

Držím palce!!!

Markéta Burešová
500 Kč

Jsem patriotem našeho Libereckého kraje, působení tohoto centra vnímám jako nesmírně důležitou aktivitu pro popularizaci jak vědy, tak k rozvoji dovedností v moderních výrobních technologiích, ale i v řemeslné zručnosti a to především pro děti a mladé lidi. Je to popularizace toho, co především živí naši zemi a může mladým lidem ukázat cestu k jejich budoucímu zaměstnání. Centrum přesně naplňuje heslo J. A. Komenského - "škola hrou". Navštívil jsem tzv. chytrou dílnu IQFABLAB a doporučuji ji rodičům s dětmi k návštěvě a vyzkoušení. Přeji v dalším působení pracovníkům IQLANDIe hodně dalších parádních nápadů!

Tomáš Drašnar

Držte se!

Sven
6 000 Kč

Dobrý den, ještě jsem u vás nebyl, ale s vnoučaty se k vám chystám.
Jen bych doporučoval nějak upřesnit možnost darování - na webu darujme.cz jsem to hledal, možná by stačilo někde uvést přímý přístup
https://www.darujme.cz/organizace/1200565
Moc Vám děkuji za záslužnou činnost a držím palce do budoucna! Radim Chvála

Radim Chvála
2 000 Kč

To DÁTE!!!
Držím pěsti!
K6

Jakub Šesták
2 000 Kč