IQLANDIA, o.p.s.


Děti, mládež, rodina Vzdělávání a výzkum

Staňte se mecenášem iQLANDIE

Podpořte science centrum iQLANDIA, naše společnost popularizaci přírodovědných a technických oborů velmi potřebuje. Podpořte činnost libereckého science centra a zvyšte pravděpodobnost, že se mezi návštěvníky zapálí pro vědu budoucí Heyrovský, Holý, Wichterle ...

vybíráme od 30.4.2020
14 250 Kč

přispělo

9 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Kdo jsme? 
iQLANDIA již šest let doplňuje žákům a studentům výuku technických a přírodovědných předmětů. Tím naplňuje své poslání badatelským přístupem vzdělávat nastupující generace, být zázemím pro pedagogy a líhní pro budoucí vědce.  
Pro školy realizuje téměř 30 autorských laboratorních programů z oborů fyziky, astrofyziky, geografie, chemie, biologie, 3D technologie nebo programování. Zájem o přírodovědné a technické obory podporují také stovky interaktivních exponátů. V jiné podobě naplňuje touhu po poznávání široké veřejnosti, především rodin s dětmi. 

Staňte se mecenášem iQLANDIE 
Jednorázovým nebo měsíčním finančním darem nám pomůžete popularizovat přírodovědné a technické obory s využitím principů neformálního vzdělávání a badatelského přístupu a zpřístupňovat vědu a výzkum školám i široké veřejnosti. 
 
Vašeho mecenášství si velmi vážíme, Vaše iQLANDIA.  
 
Klíčová data z výroční zprávy za 2019


Malá pozornost pro dárce z produkce iQLANDIE
500 Kč = Rybka pro štěstí - 3D tisk

1000 Kč = Antistresová skládačka - 3D tisk
2000 Kč = Anatomie lidského těla - skládačka
 
3000 Kč = Kalendář rodinných výročí


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jsem patriotem našeho Libereckého kraje, působení tohoto centra vnímám jako nesmírně důležitou aktivitu pro popularizaci jak vědy, tak k rozvoji dovedností v moderních výrobních technologiích, ale i v řemeslné zručnosti a to především pro děti a mladé lidi. Je to popularizace toho, co především živí naši zemi a může mladým lidem ukázat cestu k jejich budoucímu zaměstnání. Centrum přesně naplňuje heslo J. A. Komenského - "škola hrou". Navštívil jsem tzv. chytrou dílnu IQFABLAB a doporučuji ji rodičům s dětmi k návštěvě a vyzkoušení. Přeji v dalším působení pracovníkům IQLANDIe hodně dalších parádních nápadů!

Tomáš Drašnar

Držte se!

Sven
6 000 Kč

Dobrý den, ještě jsem u vás nebyl, ale s vnoučaty se k vám chystám.
Jen bych doporučoval nějak upřesnit možnost darování - na webu darujme.cz jsem to hledal, možná by stačilo někde uvést přímý přístup
https://www.darujme.cz/organizace/1200565
Moc Vám děkuji za záslužnou činnost a držím palce do budoucna! Radim Chvála

Radim Chvála
2 000 Kč

To DÁTE!!!
Držím pěsti!
K6

Jakub Šesták
2 000 Kč