Pet Heroes z.s.


Zvířata

Podpořte činnost v Handipet Rescue

Psi a kočky vás potřebují. Každý den bojují o život. Jsou raněná na těle i na duši, handicapovaná, týraná, raněná, nemocná, odkopnutá. Nedokáží si sami pomoct. Díky vaší pomoci jim může začít úplně nový život. Ten hezký, šťastný, naplněný láskou. Přidáte se? Přispějte na jejich pomoc.

Vděční jsme za příspěvek v libovolné hodnotě. Pod každou hodnotou příspěvku najdete příklad toho, jak dokážeme za váš příspěvek pomoc. Děkujeme za vaši podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pečujeme o handicapované, nemocné a týrané kočky a psy. O pejsky a kočičky, kteří se pro své majitele stali nepohodlnými a nepotřebnými. Dáváme jim šanci na nový život - ten šťastný, plný lásky, radosti, tepla a plného bříška. Řídíme se heslem: „Každý život má smysl.“  Bez vaší pomoci to ale nezvládneme. 
Péče o tato zvířátka bohužel není nijak hrazená státem. Proto právě díky příspěvkům od milovníků zvířat jsme společně dokázali pomoct více než 500 zvířatům v nouzi. Přidejte se k těm, kterým není lhostejný osud pejsků a kočiček a podpořte naši činnost.

Jak Handipet Rescue funguje a koho pečujeme?

Handipet Rescue funguje na bázi dočasných péčí. Nemáme kotce, o zvířátka se staráme jako o vlastní, žijí s námi doma. Zaslouží si to po tom všem, co prožili. Dáváme šanci těm nejohroženějším, na které už jiní zapomněli nebo by je chtěli usmrtit. Oni by nás přece také neopustili, kdyby nám bylo zle.

Najdete u nás jak zvířátka s cukrovkou, ochrnutá na vozíku, slepá, bez končetin. I handicapovaní psi a kočky si zaslouží zabojovat a najít své místo na světě. Neodsuzujeme je k smrti jen proto, že jsou nemocná.

Odkud se k nám dostávají?

Zvířátka se k nám dostávají jak od předchozích majitelů, kteří se o ně již nechtějí nebo nedokáží postarat, tak z množíren, kde jsou týrána nebo z jiných zařízení, kde nemají podmínky uzpůsobené pro nemocná či handicapovaná zvířata. 

Pejskové a kočičky pro nás nejsou položky v seznamu, ani věci. Jsou to naši přátelé, společníci a rodina. Bytosti, které se nedokážou samy bránit.  Myslíme si, že každý život má nevyčíslitelnou hodnotu, a proto pro ně děláme maximum.
Děkujeme za jakoukoliv formu podpory! 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za to, co děláte!

SV

Snad i ta trocha pomůže..

Bronislav Halak
200 Kč

Neco malo, ale doufam ze aspon trochu pomuze

Vaclav Cmolik
103 Kč

Pro všechny zvířátka, ať potřebuji pomoc jakoukoliv 😇

Lucie Petruželková
500 Kč

Na péči nejen o Elišku.

Jana

Děkuji za pomoc a péči o všechna zvířátka.

Lenka Hanzlíková

Děkuji vám za to, co děláte pro staré, nemocné či jinak handicapované pejsky a kočičky.

Sabina RAIMOVA

Nemohu vvybírat . Každy si zaslouží pomoc . Tak ráda bych pomohla všem 🙌Jsou to zlatička a vzala bych si je všechny 😰už mam v bytě dvě kočky a stareho psa ❤️
Bohuže jiz 8 měsic bez prace , tak alespoň tohle málo .
Je mi lito , že nemohu poslat vic .

Petra Vavruškova
1 000 Kč

Děláte velmi záslužnou činnost,moc Vám fandím a přeji hodně úspěchů s těmito krásnými tvorečky a děkujeme za tuto záslužnou práci Zuzka a Honza J.

Zuzana Jeklová
200 Kč

Držím pěsti 👍❤

Silvie Doubravská
1 000 Kč