Pet Heroes z.s.


Zvířata

Podpořte činnost v Handipet Rescue

Psi a kočky vás potřebují. Každý den bojují o život. Jsou raněná na těle i na duši, handicapovaná, týraná, raněná, nemocná, odkopnutá. Nedokáží si sami pomoct. Díky vaší pomoci jim může začít úplně nový život. Ten hezký, šťastný, naplněný láskou. Přidáte se? Přispějte na jejich pomoc.

Vděční jsme za příspěvek v libovolné hodnotě. Pod každou hodnotou příspěvku najdete příklad toho, jak dokážeme za váš příspěvek pomoc. Děkujeme za vaši podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pečujeme o handicapované, nemocné a týrané kočky a psy. O pejsky a kočičky, kteří se pro své majitele stali nepohodlnými a nepotřebnými. Dáváme jim šanci na nový život - ten šťastný, plný lásky, radosti, tepla a plného bříška. Řídíme se heslem: „Každý život má smysl.“  Bez vaší pomoci to ale nezvládneme. 
Péče o tato zvířátka bohužel není nijak hrazená státem. Proto právě díky příspěvkům od milovníků zvířat jsme společně dokázali pomoct více než 500 zvířatům v nouzi. Přidejte se k těm, kterým není lhostejný osud pejsků a kočiček a podpořte naši činnost.

Jak Handipet Rescue funguje a koho pečujeme?

Handipet Rescue funguje na bázi dočasných péčí. Nemáme kotce, o zvířátka se staráme jako o vlastní, žijí s námi doma. Zaslouží si to po tom všem, co prožili. Dáváme šanci těm nejohroženějším, na které už jiní zapomněli nebo by je chtěli usmrtit. Oni by nás přece také neopustili, kdyby nám bylo zle.

Najdete u nás jak zvířátka s cukrovkou, ochrnutá na vozíku, slepá, bez končetin. I handicapovaní psi a kočky si zaslouží zabojovat a najít své místo na světě. Neodsuzujeme je k smrti jen proto, že jsou nemocná.

Odkud se k nám dostávají?

Zvířátka se k nám dostávají jak od předchozích majitelů, kteří se o ně již nechtějí nebo nedokáží postarat, tak z množíren, kde jsou týrána nebo z jiných zařízení, kde nemají podmínky uzpůsobené pro nemocná či handicapovaná zvířata. 

Pejskové a kočičky pro nás nejsou položky v seznamu, ani věci. Jsou to naši přátelé, společníci a rodina. Bytosti, které se nedokážou samy bránit.  Myslíme si, že každý život má nevyčíslitelnou hodnotu, a proto pro ně děláme maximum.
Děkujeme za jakoukoliv formu podpory! 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za sdílení kamaráda jsem mohl alespoň takto pomoci ;-)

Jirka Cafourek
1 000 Kč

Hodně zdravíčka všem zvířátkům a hodně sil všem, kteří o ně pečují

Olga Ottová
1 000 Kč

Díky za vše, co děláte

Lucie Slámová
1 000 Kč

Jste úžasní, moc držím všem vašim zvířátkům palce.

Jitka Pajerová
1 000 Kč

Děkuji za to jak moc pečujete o opustena zvířátka!! 🙏🙏 Vase práce je důkazem toho, ze lide maji jeste srdce

Dárce
2 000 Kč

Dobrý den , ráda bych udělala vašim chráněncům trochu radosti na vánoce. Ale jen finančně protože přeci jen jste daleko. Tak všem zvířátkům přeji klidné vánoce a více ochotných lidí a vám všem děkuji za obětavost s jakou se o ně staráte. Děkuji.

Iveta Válková
10 000 Kč

Zdravím, jsem ráda, že mohu trochu přispět.
Alespoň malou částkou na vánoce.

Růžena Drebitková
700 Kč

My i naši zákazníci velmi děkujeme za práci, kterou odvádíte. Jsme šťastní, že jsme mohli společně pomoci tam, kde je to třeba.

Tereza Ruth Veselá
1 197 Kč

Malý finanční dar pro zvířátka v nouzi. Vám všem pokud možno klidné vánoční svátky a zdraví všem.

Aneta Ulčová
500 Kč

Karolínka slavila 12.12. narozeniny a miluje zvířátka, tak ji tato poukázka udělá určitě radost. Děkujeme za vše, co pro zvířátka děláte.

Karolína Čermáková