Pet Heroes z.s.


Zvířata

Podpořte činnost v Handipet Rescue

Psi a kočky vás potřebují. Každý den bojují o život. Jsou raněná na těle i na duši, handicapovaná, týraná, raněná, nemocná, odkopnutá. Nedokáží si sami pomoct. Díky vaší pomoci jim může začít úplně nový život. Ten hezký, šťastný, naplněný láskou. Přidáte se? Přispějte na jejich pomoc.

Vděční jsme za příspěvek v libovolné hodnotě. Pod každou hodnotou příspěvku najdete příklad toho, jak dokážeme za váš příspěvek pomoc. Děkujeme za vaši podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pečujeme o handicapované, nemocné a týrané kočky a psy. O pejsky a kočičky, kteří se pro své majitele stali nepohodlnými a nepotřebnými. Dáváme jim šanci na nový život - ten šťastný, plný lásky, radosti, tepla a plného bříška. Řídíme se heslem: „Každý život má smysl.“  Bez vaší pomoci to ale nezvládneme. 
Péče o tato zvířátka bohužel není nijak hrazená státem. Proto právě díky příspěvkům od milovníků zvířat jsme společně dokázali pomoct více než 500 zvířatům v nouzi. Přidejte se k těm, kterým není lhostejný osud pejsků a kočiček a podpořte naši činnost.

Jak Handipet Rescue funguje a koho pečujeme?

Handipet Rescue funguje na bázi dočasných péčí. Nemáme kotce, o zvířátka se staráme jako o vlastní, žijí s námi doma. Zaslouží si to po tom všem, co prožili. Dáváme šanci těm nejohroženějším, na které už jiní zapomněli nebo by je chtěli usmrtit. Oni by nás přece také neopustili, kdyby nám bylo zle.

Najdete u nás jak zvířátka s cukrovkou, ochrnutá na vozíku, slepá, bez končetin. I handicapovaní psi a kočky si zaslouží zabojovat a najít své místo na světě. Neodsuzujeme je k smrti jen proto, že jsou nemocná.

Odkud se k nám dostávají?

Zvířátka se k nám dostávají jak od předchozích majitelů, kteří se o ně již nechtějí nebo nedokáží postarat, tak z množíren, kde jsou týrána nebo z jiných zařízení, kde nemají podmínky uzpůsobené pro nemocná či handicapovaná zvířata. 

Pejskové a kočičky pro nás nejsou položky v seznamu, ani věci. Jsou to naši přátelé, společníci a rodina. Bytosti, které se nedokážou samy bránit.  Myslíme si, že každý život má nevyčíslitelnou hodnotu, a proto pro ně děláme maximum.
Děkujeme za jakoukoliv formu podpory! 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držím vám palce, jste skvělý!

Martina Gröller
700 Kč

Těším se na den kdy budu moci přispět více. Miluji vás a děkuji že pomáháte zvířátkům 💗

Dárce

🐶🐱❤

Lucie Loukotova
4 000 Kč

Něco málo na dobrou věc :)

Jana Kovářová
200 Kč

Nemůžu přispět moc, ale myslím, že i to málo může někdy hodně pomoci ♡

Tereza Divišová
200 Kč

🦮

Petr a Zuzu Štěpánkovi

S láskou ke všem zvířecím bytostem ❤🙏🏼 Snad to alespoň nějaké té dušičce každý měsíc pomůže 🥺

Alžběta Darášová
200 Kč

Moc děkujeme za podporu, díky které můžeme společně pomáhat. <3

Pet Heroes z.s.

♥️♥️

Asal Davlyatova
200 Kč

Děkuji HANDIPETu za úžasnou pomoc, snahu a lásku, kterou zvířátkům poskytuje, díkybohu, že jsou tu lidé jako jste vy! Přeji mnoho štěstí, zdraví a lásky vám všem. ❤ Lucka S.

Lucie Slabová
1 000 Kč

hodně úspěchů ve Vaší práci

Markéta Kulková