Fandi mámám z. s.


AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU Sociálně znevýhodněné skupiny

Podpořte mobilní aplikaci materiální pomoci FandiMat!

V reakci na současnou situaci pandemie koronaviru jsme se na začátku května 2020 rozhodli spustit mobilní aplikaci materiální pomoci "FandiMat". Naším cílem je sjednotit nabídku i poptávku materiální pomoci na jednom místě a přispět tak ke zlepšení situace v této nelehké době v souvislosti s pandemií koronaviru. Aplikace nabízí potřebnou materiální pomoc seniorům, matkám samoživitelkám, rodinám v nouzi, charitativním organizacím a dalším, kteří to v současné situaci nejvíce potřebují. Propojujeme lidi, kteří si pomáhají! Buďte u toho s námi!

vybíráme od 1.4.2020

Podpořte FandiMat!

Děkujeme, že fandíte s námi mobilní aplikaci materiální pomoci. Vaším příspěvkem podpoříte provoz aplikace. Váš dar si můžete odečíst z daní.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
https://slideslive.com/38930889
Podívejte se na 200 vteřinovou blesku rychlou prezentaci, kde se dozvíte o čem je FandiMat a jak funguje. S apkou jsme se zúčastnili Mashupu, kde se prezentovala desítka těch nejzajímavějších projektů, které vznikli v reakci na koronavirovou krizi!

V reakci na současnou situaci pandemie koronaviru, jsme spustili mobilní aplikaci materiální pomoci "Fandimat". Ta zprostředkovává právě materiální pomoc lidem, kteří to nyní nejvíce potřebují. Díky aplikaci by lidé v nouzi ( samoživitelky, senioři, aj.) i charitativní organizace mohly poptávat to, co potřebují a dárci z řad jednotlivců, organizací i firem nabízet takovou pomoc, nejlépe ve svém okolí. Dárci tak mohou nabízet jak pomoc věcí nových, tak i z druhé ruky. Každý tak může pomáhat. Věříme, že tím přispějeme ke zlepšení situace, do které se mnoho lidí v této nelehké době dostalo. Pomozte nám provozovat  Fandimat! 

Jak mobilní aplikace funguje?
Aplikace nabízí možnost vyhledávat ve vašem okolí prostřednictvím mapy ty, kteří pomoc potřebují i ty, kteří konkrétní pomoc nabízí, ať už jde o dárce z řad jednotlivců, organizací či firem. Pokud chce tedy dárce nabídnout např. roušky, snadno zjistí, kdo roušky v jeho okolí potřebuje. Naopak pokud člověk v nouzi potřebuje doplnit např. docházející potraviny, uvidí na mapě, zda někdo takovou pomoc v jeho okolí nabízí.

https://fandimat.cz/


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Fandím s vámi a jste skvělé, co pro maminky /tatínky /babičky-dědečky samoživitele děláte!!!

Monika Hatalová

Společně to všichni dáme

Jana Medková
200 Kč

Děláte to dobře :)

w3w, s.r.o. IČ: 27922456
3 333 Kč