BuranTeatr z.s.


Kultura, umění a historie

Podpora činnosti divadla BuranTeatr

Divadlo a centrum současné nezávislé scénické tvorby v Brně. Tvůrčí platforma se zaměřením na novou činohru a hraniční divadelní formy.

vybíráme od 25.3.2020

Staňte sa Patronem divadla!

V případě pravidelné podpory se okamžitě stáváte Patronem divadla s možností volného vstupu na všechny reprízy a spceiální akce divadla BuranTeatr.
64 600 Kč

přispělo

72 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

DIVADLO PATŘÍ VŠEM, KTEŘÍ HO PODPORUJÍ!

Vaší podporou nám pomáháte vytvářet dlouhodobě udržitelný prostor pro nezávislou tvorbu, tvůrce a živé umění. Jen díky vám je možné tvořit umění, které je součástí našich každodenních životů. Umění podněcující hledání, kritické myšlení i otevřenou diskusi.Staňte se součástí našeho divadla a přidejte se do KLUBU PŘÁTEL BURANTEATRU!

JEDNORÁZOVÁ PODPORA / PŘÍTEL DIVADLA

Vaše dary nám pomáhají dofinancovat konkrétní projekty a díky tomu Vám můžeme  přinášet propracovanější a zajímavější díla na mezinárodní úrovni. Stanete se tak partnerem divadla a tím spolutvůrcem představení a performancí. 
Budeme hrdí, pokud přijmete naše pozvání na speciální akce jako náš partner a příznivec.


PRAVIDELNÁ PODPORA / PATRON DIVADLA

Vaším pravidelným darem o minimální částce 250 Kč se automaticky stáváte Patronem divadla. S našimi Patrony a spolutvůrci bychom se rádi pravidelně setkávali na našich představeních, a proto máte možnost volného vstupu na všechny reprízy a vybrané akce BuranTeatru.

Vaše pravidelná podpora nám umožňuje dlouhodobě rozvíjet směřování divadla a systematicky zlepšovat podmínky, kreativní prostředí pro tvůrce a provozní tým. Jen díky lidem, jako jste Vy, můžeme udržovat největší nezávislý tvůrčí prostor v Brně v tak exponovaném a kvalitním provozu již 15 let.
Budeme rádi, pokud s námi udržíte individuální kontakt. 

MECENÁŠ DIVADLA

Vaším jednorázovým darem v minimální hodnotě 10 000 Kč, nebo patronskou podporou po dobu tří let, se automaticky stáváte Mecenášem divadla. S našimi Mecenáši bychom rádi navázali co nejužší možný kontakt, a proto můžou navštěvovat otevřené zkoušky, work in progress a veřejné generálky. Současně mají možnost vybrat si projekt (individuální podpora umělců, studijní stipendia atd.), který by chtěli podpořit. Naši Mecenáši se tak stávají neodlučitelnou součástí tvůrčího procesu, od počátků až po performativní výsledek. 

Jelikož si našich Mecenášů vážíme, věnujeme jim dvě volné vstupenky na všechny premiéry a reprízy divadla a také dvě permanentky na festival Náplava a další speciální akce. 


TVORBU NEZASTAVÍŠ!

I když jsme opět zavření, nezahálíme!
 
Nadále vytváříme nová díla a projekty, kterými chceme přinášet kulturní pozdvižení v čase, kdy je omezená možnost setkávání. Připravujeme pro vás online interaktivní zážitky, audiowalk a jiné audiovizuální experimenty, díky kterým s vámi zůstaneme v kontaktu. Těšit se můžete také na podcast, který spustíme již brzy. 

Chvíle čekání si můžete zatím zkrátit návštevou naší vyýlohy, kde právě probíha kritická vizuálně-akustická instalace [𝗙𝗘]𝗠𝗔𝗟𝗘 𝗣𝗢𝗪𝗘𝗥 (𝟭𝟵𝟭𝟬-𝟮𝟬𝟮𝟬), v rámci iniciativy 𝘚𝘵𝘳𝘢𝘫𝘬 𝘬𝘰𝘣𝘪𝘦𝘵 na podporu všech žen, nejen těch polských, v boji za navrácení jejich přirozených práv. . 


Děkujeme, že nám pomáháte tvořit!

WEB
FACEBOOK
INSTAGRAM

Foto: Áša Sárová
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držte se :-)

Dárce
250 Kč

Držte se ;-)

Zdeňka Vincencová Oboňová
500 Kč

Děkujeme :)

BuranTeatr z.s.

Díky moc za krásná divadla, skvělou kavárnu, zkušebny a za Buránka :)

Jan Jeseter Labohý
500 Kč

My Vám děkujeme za milá slova, Váš zájem a podporu! :)

BuranTeatr z.s.

BUďte naší RAdostí do NEKonečna...a ještě dál :)

Patrik William Pustějovský

Děkujeme! Bez tak skvělých diváků by to přece nešlo! :)

BuranTeatr z.s.

Držte se.

Lenka Krátká
250 Kč

Děkujeme!

BuranTeatr z.s.

Srdcová záležitost! Buran je nejlepší!
Děkujeme, že nám přinášíte radost :)

Nikola Bartošek
500 Kč

Děkuji, že jste! :)

Zoran

My děkujeme za tak skvělé diváky! :)

BuranTeatr z.s.

Držíme palce :)

Vlastimil Kalužák
500 Kč

Děkujeme!

BuranTeatr z.s.

Hafooo Burán!

Juraj Augustín

<3 <3 <3

Dárce