Bez mámy, z.s.


Humanitární pomoc

Innocent - kluk, který ztratil rodiče už dvakrát

Innocentův adoptivní rodič si již nemůže dále dovolit jeho podporu. Rok 2019 zůstal nezaplacen a před koncem roku je potřeba, jak nakoupit potřebné pomůcky do školy, tak zajistit, aby měl i sirotčinci vše potřebné. Inno - jak ho všichni v Centru nazývají, ukončil základní školu s velmi dobrými výsledky, proto ho posíláme na střední školu do města, která je kvalitnější než ta na venkově. Pomůžete mu na cestě za lepším vzděláním?

vybíráme od 19.11.2019

Innocent - kluk, který ztratil rodiče už dvakrát

Innocentův adoptivní rodič si dále nemůže dovolit jej podporovat. Rok 2019 zůstává nezaplacen. Nákupy pomůcek do nové školy bohužel nepočkají.
8 900 Kč
vybráno 111 % z 8 000 Kč

přispělo

10 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podporyInnocentův adoptivní rodič si již nemůže dovolit dále na něj přispívat. Rok 2019 zůstal nezaplacen a je potřeba nakoupit mu hlavně potřebné pomůcky do nové školy. Inno ukončil základní vzdělání s velmi dobrými výsledky (svahilština-B, angličtina-C, společenské vědy-C, matematika-B, přírodní vědy-B), proto jsme se ho rozhodli poslat na lepší střední školu ve městě.


 Kromě výdajů na školu si šikovný Inno jistě zaslouží, aby dostal, stejně jako ostatní děti, nějaký ten hezký dárek k Vánocům.


Sehnat nového adoptivního rodiče není snadné a proto tušíme, že už se nám to asi do konce roku nepodaří. Pokud byste ale měli zájem stát se jim od roku 2020 právě vy, budeme rádi:
http://bezmamy.cz/nase-deti


Zatím se Inna snažíme podpořit alespoň tímto projektem.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Snad to první dárce trochu rozjede :) . Karel

Karel Kratochvíl
500 Kč