Středisko rané péče EDUCO Zlín, z.s.


Lidé s postižením

Kupte nám kilometry a pomozte dětem

Ve chvíli, kdy si vyslechnete z úst lékařů, že je vaše dítě postižené, přepadne vás zoufalství a bezmoc. Proto jsou tu naše poradkyně, které přesně za těmito rodiči jezdí přímo domů a pomáhají jim překlenout toto náročné období. Učí je, jak s těmito dětmi komunikovat, jak je rozvíjet, aby se co možná nejlépe začlenily do společnosti a žily co nejkvalitnější život. Finančním darem přispějete na další a další kilometry, které můžeme urazit k našim rodinám a podat jim pomocnou ruku.

Kupte nám kilometry

Za peníze, které vybereme, pořídíme pohonné hmoty, abychom mohli jezdit k našim klientům a poskytnout jim potřebnou podporu. Máme 110 klientů po celém Zlínském kraji a každého se snažíme alespoň 1x měsíčně navštívit.
66 040 Kč

přispělo

43 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Domov je pro naše klienty přirozené prostředí, proto se konzultace odehrávají právě tam. Dítě se nejlépe učí, pokud cítí jistotu a bezpečí, kterou jim právě domácí prostředí poskytuje. Stejně tak naše poradkyně mohou pracovat na podpoře sourozeneckých a dalších rodinných vztahů, které jsou pro dítě stěžejní.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkujeme že jste 🥰🥰, děkujeme za Vaši práci kterou děláte s láskou

Eva Surma
50 Kč

Všechno nejlepší a moc za všechno dekujeme.

Kateřina Stašiaková
1 000 Kč

Přeji Vám hodně zdraví a poklidné vánoční svátky!!! Monika

Monika Peterová
300 Kč


Děkujeme za vaši obětavou práci!!!

Eva Neumanová