Právě teď! o.p.s.


Senioři Sociálně znevýhodněné skupiny

Aby se měl nač těšit

Ptáte se kdo? Senior. Pokud bude aktivní, bude schopen bydlet ve svém bytě, bude se mít na co těšit a nebude potřebovat nákladnou zdravotní, sociální či paliativní péči. Staňte se proto právě VY osvíceným donátorem, který nám umožní poskytovat a rozšiřovat naše vzdělávací, komunitní, pohybové a další služby pro seniory. Nejvíce nám s realizací našich aktivit pomůže libovolně vysoký pravidelný dar. Umožní nám totiž plánovat déle dopředu a pouštět se i do větších projektů s přesahem.

vybíráme od 26.9.2019

Aby se měl nač těšit

Ptáte se kdo? Senior. Pokud bude aktivní, bude schopen bydlet ve svém bytě, bude se mít na co těšit a nebude potřebovat nákladnou zdravotní či sociální péči. Staňte se proto právě VY osvíceným donátorem, který nám umožní poskytovat a rozšiřovat naše vzdělávací, komunitní, pohybové a další služby pro seniory. Nejvíce nám s realizací našich aktivit pomůže libovolně vysoký pravidelný dar. Umožní nám totiž plánovat déle dopředu a pouštět se i do větších projektů s přesahem.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Aktivní senior, který je schopen bydlet ve svém bytě,  sám se o sebe postarat, relativně nic nepotřebuje. To NIC je opravdu hodně relativní. Seniorům schází pocit naplnění, smysl či cíl. Je ověřeno, že pokud se bude mít na co těšit, nebude potřebovat nákladnou zdravotní či sociální péči.

Pro seniory (zejména z Prahy) připravujeme vzdělávací, sportovní komunitní a jiné aktivity.  Náš odlišný přístup k seniorům začíná už tím, že na ně nepohlížíme jako na "slaboduché posluchače dechovky". Uvědomujeme si, že dnešní senior ovládá jazyky, měl možnost poznat svět a vyrostl na Beatles či Elvisovi.

Staňte se proto právě VY osvíceným donátorem, který nám umožní poskytovat a rozšiřovat naše aktivity a služby pro seniory. Nejvíce nám s realizací našich aktivit pomůže libovolně vysoký pravidelný dar. Umožní nám totiž plánovat déle dopředu a pouštět se i do větších projektů s přesahem.Rozhodnete-li se například přispívat měsíčně 500 Kč, umožní nám to každý rok udělat jeden pětidílný kurz paměti pro cca dvacítku seniorů.

Více se o našich aktivitách dozvíte na našem webu, nebo facebooku.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu