KasProCats - kastrační program, z.s.


Zvířata Osvěta a poskytování informací

Letáková kampaň - edukace vašeho okolí

Za téměř půl roku jsme rozdali do poštovních schránek, do rukou lidí a na pobočkách veterin či zverimexů přes 40.000 kusů letáků a to díky obětavému úsilí těch, kterým nejsou toulavé kočky jedno. Na druhé pololetí chceme přijít s novou podobou letáčků, které budou navazovat na ty předešlé. Díky letákové kampani zapojujeme lidi a vzděláváme tu část společnosti, na kterou online osvěta nemá dosah.

vybíráme od 25.7.2019
vybráno 29 % z 50 000 Kč

zbývá

434 dní
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.czProč jsou letáčky důležité? 

Letáčky mají dlouhou tradici v aktivistickém světě a doplňují tak online osvětu na internetu. Bohužel ne každý na internet chodí nebo se tam zajímá o jiné věci. Letáková kampaň má nesčetné výhody, o kterých se denně přesvědčujeme díky pozitivnímu feedbacku. Letáčky jsou vhodnou a trvalou formou, jak dostat informace k těm správným lidem.

Zapojit se může každý

Tištěné letáčky mají také tu výhodu, že se o ně může přihlásit každý a podle svého uvážení je distribuovat tam, kde je to potřeba. Letáčky můžete roznášet do schránek, dávat je rodině, přátelům a známým, rozdávat je na nejrůznějších tématických eventech či jich nechat hromádku na strategických místech. Letáčky si můžete objednat zde: https://kasprocats.cz/cs/letaky

Čeho chceme dosáhnout?

Naším cílem je vytvořit sérii univerzálních i specializovaných letáků, které by pokrývaly všechny okruhy společnosti a byly k dispozici tak hojně, aby to plošně umožňovalo měnit zaběhlé paradigma vnímání toulavých koček, přístupu k nim a především nezbytnou prevenci. Jsme sice na úplném začátku, ale výsledky jsou již pomalu vidět, což potvrzuje správný směr naší cesty.

Podpořte nás

V nadcházející vlně potřebujeme vybrat 10.000 Kč na zpracování a realizaci letáků. Díky této akci budeme moci oslovit další skupiny lidí a mít tak větší dosah naší osvěty - tím pádem i dosah naší práce bude zase o něco větší. Letáky budou zdarma pro všechny, kdo si o ně zažádají.Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Protože miluju to, co děláte ♡

Katka Tomanová
100 Kč

Díky!

Petra Musilová

1/2 * 666

Slavnar
333 Kč

🥰😜😍

Alexandra César
150 Kč

Hodně sil a zdaru do projektu.

Dárce

Hodně štěstí v boji s lidskou blbostí.❤

Markéta Sýkorová
500 Kč